Kalp Atışı

Kalp Atışı 20 Ekim Cuma 16. Bölümde Neler Olacak?

Show Tv’nin sevilen dizisi Kalp Atışı her bölümüyle farklı hayatlardan farklı duyguları seyirciye hissettirmeyi başarmakta. Geçtiğimiz bölümde neler yaşanmıştı ve 20 Ekim’de yayınlanacak olan 16. bölümünde neler yaşanacak sorusunun cevapları haberimizin devamında…

kalp atışı 20 ekim resmi

Kalp Atışı’nın geçtiğimiz bölümünde olaylar gittikçe farklı boyuta taşınmaya başladı. Eylül’ü hastaneye götüren Ali Asaf yanından ayrılmadı. Ancak sabah olunca Eylül’ün hastası olan adamın birinin araba hediye etmesine sinir olan Eylül soluğu adamın iş yerinde alır. Hesap sormak için gittiği yerde silahlı bir olaya tanık olan Eylül olay yerinde yaralanan suçlu adamlardan birini tedavi etmek için uğraşır. Ardından kendisine arabayı getiren adam vurulduğu için onu tedaviye geçer. Adamın durumu oldukça ciddidir ve adam ölür. Ali Asaf ise dışarıda sevdiği biriciği Eylül için telaşlanmıştır çünkü içerden silah sesi gelmiştir ve  olay yerine girer. Yaralanan küçük bir çocuktur. Ali Asaf ise içerdeki yaralı için içeri girer. Başarı ile işin üstesinden gelen Ali Asaf dışarıda Eylül’e sarılır. 

kalp atışı 20 ekim resmi2

Sinan ise hastanenin başına geçmek için babasını ezip geçmeye hazırdır ve bu nedenle yönetim kurulunun toplanmasını talep eder. İpek’in yanına gelen babasını İpek kolundan tutup Nesrin’in yanına götürür ve hesaplaşmalarını sağlar. Babası yalancılıkla Nesrin’i suçlarken Nesrin ise kendisini savunmaktadır. İpek artık dayanamaz ve polisi arar. Alp ise Esma’nın gönlünü almak için çabalar. Evsiz kalan Alp Esmaya onlarda kalmak istediğini söyleyince Esma şok olur. Ali Asaf ve Eylül hastaneye gidince Ali Asaf acilen Selim’in yanına gider zira Selim sinir krizi geçirmektedir. Eylül ise hastanenin yönetim kurulu toplantısına acile gitmek üzere çağrılır. Ali Asaf da ynı şekilde gidince onları bir sürpriz beklemektedir. Kalp Atışı’nın 20 Ekim Cuma günü yayınlanacak olan 16. bölümde ise Eylül kendisine yapılan bu jesti kabul etmek istemez. İşin gerçek boyutunu öğrenen Eylül, Ali Asaf’a gerçekleri hele ki onun canla başla araştırdığı gerçekleri nasıl sakladın diyerek çok ama çok kızar. Eylül babasına inanmasa da babasının suçsuz olduğunu öğrenir. Esma ise Alp’in sağlık durumu ile ilgili gerçekleri öğrenmek üzeredir. 

Kalp Atışı 20 Ekim Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu