Kalp Atışı 6 Ekim’de Yayınlanacak Bölümünde Heyecan Bitmek Bilmiyor

Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan ve Aytaç Çiçek’in oturduğu Kalp Atışı’nda her bölümde muhteşem bölümlerle seyirciden tam not almayı başarıyor.  Kalp Atışı’nın 6 Ekim Cuma günü yayınlanacak olan bölümünde yine seyircinin yüreği hop oturup hop kalkacak. İşte Kalp Atışı’nın 6 Ekim Cuma günü yayınlanacak olan bölümünde yaşanacak olanlarla ilgili detaylar…

Kalp Atışı’nın 6 Ekim Cuma günü yayınlanacak olan bölümünde yaşanacak olanlarla ilgili detaylar vermeden önce geçtiğimiz bölümde neler yaşandı biraz tekrar etmekte yarar var. Geçtiğimiz bölümde Ali Asaf’ın babası için Eylül ve Ali Asaf büyük bir çaba sarf eder. Önceleri durumu iyiye giden babasının ilerleyen sürelerde acilen ameliyata girmesi gerekir. Ameliyat öncesinde ise Ali Asaf ve Eylül arasındaki bütün buzlar erir ve Ali Asaf “Sen kalbime iyi bak.” sözleri ile Eylül’ü bir kez daha etkiler. Beraber ameliyata giren ikili sonunda Ali Asaf’ın kararlı duruşu ile babasını kurtarırlar.

Doktor Esra’nın hastası tecavüze uğramış bir bayandır. Tecavüzü duyan ailesi sinirle hastaneye gelir. Doktor Esra onları yatıştırıp hasta ile ailesini konuşturur. Kızın abisi tecavüz edeni iyileştiriyor diyerek Eylül’e elindeki ayna kırığı ile saldırmaya kalkıştığı anda Ali Asaf onu kurtarır ve abiyi sakinleştirir. Olayın sonunda gerçek tecavüzcü izler takip edilerek bulunur. Eylül’ün ise başı açılan dava ile ilgili sıkıntıdadır. Bu davanın arkasında Sinan olduğunu öğrenir ve karşısına çıkar ama Sinan pek de umursamaz. Babası da aynı nedenden dolayı Sinan’ın karşısına çıktığında karısının kendinden habersiz yaptıklarını öğrenir ve Eylül’ü feda ettiği karısına hesap sorar. Esma’ya deli gibi aşık olan Alp ise beynindeki tümörü herkesten saklar. Ali Asaf’ın babası Sinan’ın babası ile yüzleşir ve Ali Asaf ile ilgili gerçeği o da öğrenecek der ve gider. Ali Asaf’ın babası ise fenalaşır. 

Kalp Atışı’nın 6 Ekim Cuma günü yayınlanacak olan bölümünde yaşanacak olanlar ise şöyle: Ali Asaf’ın babası yaşadıkları karşısında  daha da kötüye  gider. Sinan ‘ın babasının ise Ali Asafa gerçeği söylemesi an meselesidir.  Ali Asaf ise Eylül’e bir türlü söyleyemediklerini söyleyip söyleyememe arasında kalmış durumdadır.  Eylül’e gerçkeleri söylemeyen Ali Asaf’a Esra da doğru olanı yaptığını söyler. Eylül’e elinde bir kutu ile giden Ali Asaf’a evlenme teklifini kabul ediyorum diyen Eylül Ali Asaf’ı mutlu eder. İpek ise ablası Eylül’e seni anlıyorum diyerek sarılıp ağlar. Alp hayatının aşkını Esma’sını bulduğu anda öğrendiği gerçeği söylemeden nasıl duracaktır.  Sinan Eylül’ün kız kardeşini Eylül’e karşı kullanma çabasına girer. İpek’i ise hastanede bir aşk beklemektedir. 

Kalp Atışı 6 Ekim 14. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın