Kalp Atışı

Kalp Atışı Aslı Kimdir? Gerçek Adı Ne? İşte Oyuncu Hakkında Detaylar

Show Tv’nin sevilen dizisi Kalp Atışı oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha eklendi. Kalp Atışı’nda Ali Asaf’ın eski eşi olarak diziye dahil olacak olan Aslı karakteri kimdir, gerçek adı nedir, yaşı kaçtır, daha önce hangi dizilerde rol almıştır kısaca oyuncuya dair aklınıza gelen tüm sorularınızın cevabı haberimizin devamında…

tuğçe kumral resmi 6

Kalp Atışı Aslı Kim?

Ali Asaf ile Eylül’ün aşkının tema olarak işlendiği Kalp Atışı’nda r şey tam da yoluna girdi dediğimiz anda kafamızı allak bullak edecek olaylar yaşanacak. Eylül uzun süredir Ali Asaf ile sıkıntılı zamanlar yaşamaktaydı. Geçtiğimiz bölümde Eylül önce hastanede iken bebek sürprizi ile çok mutlu olmuşken ardından Ali Asaf’ın hoş sürprizi ile bu mutluluğu katlanarak artmıştır. Artık ikili arasında bir adım kalmıştır o da nikah masasına oturmak. Kalp Atışı finale doğru yaklaşırken 18. Bölüm fragmanında gelinlik içerisinde provaya gitmiş olan Eylül Ali Asaf’ı olduğu kadar biz izleyicileri de büyülemiştir.

tuğçe kumral resmi 5

Ancak ikiliyi bir kara kedi misali aralarına girmek üzere gelen sürpriz konuk Ali Asaf’ın eski eşi Aslı’dır. Mutlu olup olmadığını soran hatta iyi en azından biri geçmişini unutmuş diye laf çarpmaktan kendini alamayacak kadar cüretkar sözler eden Aslı Ali Asaf ve Eylül’ün en mutlu olmayı hayal ettikleri bu günleri mahvetmek üzere gelmiştir adeta. Gelelim Aslı’yı canlandıran isme. Aslı’ya hayat veren isim Tuğçe Kumral. 19 Mart 1983 tarihinde güzel kızlarıyla meşhur olan İzmir’de dünyaya gelen oyuncu, Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunudur. 1,63 boyunda ve 52 kilo olan başarılı oyuncu daha önce Gönülçelen adlı televizyon dizisinde rol almıştır. İzmir’de doğmasına rağmen oyuncu İstanbul’da yetişmiştir. Daha önce Evlat Kokusu, Asla Vazgeçmem adlı dizilerde de rol almıştır. Peki sizler Aslı karakterini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz ;)

Tuğçe Kumral Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu