Kalp Atışı

Kalp Atışı Doktor Esra Kimdir?

Yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek’in oturduğu Mf Yapım yapımı olan sevilen dizi Kalp Atışı bomba bölümlerle seyirciyi ekranlara kilitlemekte. Her geçen bölümde yeni isimlerle oyuncu kadrosunu güçlendiren Kalp Atışı, ekibine bir yenisini daha ekledi: Seda Akman.

seda akman resmiAli Asaf ve Eylül’ün baş karakter olarak seyirciyi etkilediği dizide Bahar’ın ölmesiyle beraber izleyici kalbinden vuruldu adeta. Diziye yeni isimlerin katılmasıyla dizide Bahar’da kalan boşluk doldurulmaya çalışsa da tabii her karakterin seyircide bıraktığı etki farklı.

Geçtiğimiz haftalarda Eylül’ün bilmediği ve bir anda ortaya çıkan kardeşi İpek Erdem, tam da Ali Asaf ve Eylül’ün duygusal olarak hassas olduğu ve çeşitli kararlara varıldığı bir anda diziye farklı bir boyut kattı.

İpek Erdem’i canlandıran Merve Çağıran’dan sonra Seda Akman da eklendi. Seda Akman dizide kısa süre önce vefat eden Bahar’ın annesi olan Doktor Esra’yı izleyiciyle buluşturacak.  Peki kimdir Seda Akman instagramı nedir merak edilen her şey haberimizin devamında…

seda akman resmi6

Seda Akman Kimdir?

13 Ocak 1978 tarihinde Kütahya’da dünyaya gelen oyuncu, 1997 senesinde Ankara Bilkent Üniversitesi’nde diksiyon ve oyunculuk konusunda eğitim almıştır. Ardından Kanal 6’da Jetset adlı Tv programında sunuculuk yaparak televizyon ekranlarına merhaba demiştir.

1998 senesinde Miss Palmolive seçilen güzel Miss Intercontinental Yarışmasında da adından söz ettirip dördüncülük ile başarılı adımlarla ilerlemeye devam etmiştir. 1999 yılında ise Best Fotomodel seçilen oyuncu, Ölümsüz Aşk, Bir İstanbul Masalı, Kanlı Düğün, Emret Komutanım, Annem, Mükemmel Çift, Behzat Ç ve Bu Şehir Arkandan Gelecek adlı dizilerde rol almıştır.

Seda Akman Fotoğrafları

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu