Kalp Atışı

Kalp Atışı Sultan Kimdir? Gerçek Adı Nedir? İşte Ayrıntılar

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Kalp Atışı’na 1 Aralık itibari ile Sultan karakteri de dahil olacak. Peki dizinin yeni karakteri Sultan kimdir? Kötü biri midir? Gerçek adı nedir? Oyuncu daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Bütün bu sorularınızın cevabı haberimizin devamında sizlerle…

kalp atışı tufan resmi 1

Kalp Atışı Sultan Kim?

Kalp Atışı 1 Aralık 22. bölümünde Sultan da diziye dahil olacak. Sultan’ın dizide Ali Asaf’ın kardeşi olma ihtimali yüksek olsa da dizideki rolü henüz netlik kazanmamıştır. Ancak Sultan’ın nasıl bir karaktere sahip olduğu gayet ortadadır. Sultan, Ali Asaf ve Eylül’ün çalıştığı hastaneye girişinde bile havalı bir karaktere sahip olduğu ve belli bir amaçla geldiği her halinden bellidir.

serkan tınmaz resmi 2

Ali Asaf’ın eski eşi ile Kalp Atışında Eylül ve Ali Asaf’ın başındaki sıkıntılara bir yenisi daha eklenmişti. Dizinin senaristi diziye Sultan ile bir yeni kötü karakter daha eklemiştir. Sultan, hastaneye gelir gelmez Eylül’ün Nesrin ile yaptığı hiddetli tartışmaya şahit olmuştur. Bazı kişiler Sultan acaba Eylül için mi geldi diye düşünse de Sultan Eylül için değil Ali Asaf için geldi.

serkan tınmaz resmi 3

Ali Asaf’a önce bebekliğinden bir fotoğraf ve neşter hediyesi ile ulaşan Sultan ardından çok merak edildiğini anlayıp kendisi de bizzat hastaneye gelir. Ali Asaf ile karşı karşıya gelen Sultan, onun kolundan tutar ve niye geldiğini hatırla diye geçmişten bir şeyleri hatırlamasını ister. Sultan’a hayat veren isim ise Serkan Tınmaz.

serkan tınmaz resmi 5

En son Beni Affet dizisinde Sedat‘a hayat veren oyuncu, 1986 senesinde Çanakkale’de dünyaya gözlerini açmıştır. İkizler burcu olan oyuncu, 1,79 boyunda 71 kilodur. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu daha önce Hayat Devam Ediyor, Gönül İşleri, Görüş Günü Kadınları, Adı Mutluluk ve Beni Affet adlı yapımlarda adını duyurmayı başarmıştır.

Kalp Atışı 1 Aralık Fragmanı Sultan

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu