Kalp Atışı Zeynep Kimdir? Gerçek Adı Nedir? İşte Detaylar

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Kalp Atışı oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Kalp Atışı Zeynep karakteri de bu yeni karakterlerden biri. Peki Kalp Atışı Zeynep kimdir? Gerçek adı nedir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Bütün bu sorularınızın cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Kalp Atışı Zeynep Kim?

Kalp Atışı izleyicileri bu hafta Doktor Zeynep karakteri ile tanışmış oldu. Peki Doktor Zeynep kimdir? Doktor Zeynep hakkında kimi siteler Ali Asaf’ın eski sevgilisi dese de Zeynep, Ali Asaf’ın eski sevgilisi değil ancak Ali Asaf ile Eylül’ün arasının açılmasına sebep olacak bir isim.

Pek çok Kalp Atışı sever de sosyal medyada “Ya Ali Asaf ile Eylül mutlu olsun artık. ” “Nerden çıktı bu Zeynep?” gibi yorumlarla Zeynep’i sevmediklerini belli etti. Zeynep karakteri ile Ali Asaf’ın arasında bir yakınlaşma bekleniyor. 

Kalp Atışı’nda tam evlendiler mutlu olacaklar dediğimiz Ali Asaf ve Eylül yeni problemlerle yine ayrı gayrı düşmeye başlıyor. Umarız en kısa sürede dizinin senaristleri düğün sonrası mutlu Ali Asaf ve Eylül’ü bizlere yansıtırlar. Peki Zeynep’in gerçek adı ne derseniz Nihan Aşıcı. 31 yaşında olan oyuncu, İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır.

Fransa’da bulunan Nice Üniversitesinden mezun olmuştur. 54 kilo olan oyuncunun boyu ise 1,65tir. Kova burcudur. Fransa’da uzun yıllar yaşamış olan ve tiyatro konusunda başarılı bir isim olan  oyuncu pek çok televizyon reklam filminde oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Türkiye’ye geldiğinde ise Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Kara Sevda dizisinde Yasemin karakterine hayat vermiştir. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın