Oyuncu Kadrosu

Kalp Yarası Azade Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Kalp Yarası Azade kimdir, Kalp Yarası Azade gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide oynadı sorularının ve daha fazla sorunun yanıtı sizlerle!

Süreç Film imzalı Atv dizisi Kalp Yarası dizisinde Azade, Ferit’in annesidir. Ferit’in gücüne ne kadar inanıyorsa Sinan’a da o kadar inanmıyordur.

kalp yarasi azade resmiGüçlü olmanın her şeyden önemli olduğuna inanan Azade Hanım Ferit’in kendi isteği kız olan Hande ile evlenmemesine büyük tepki gösterir. Ayşe’ye sürekli kötülük yapması da bundan dolayıdır. Hande ile Ferit’în arasını düzeltip amacına ulaşmayı hedefler.

Kalp Yarası Azade Gerçek Adı Dizileri Yaşı

Şenay Gürler Kalp Yarası dizisinde Azade Hanım karakterine hayat vermektedir. Son olarak “İyi Günde Kötü Günde” dizisinde Aslıhan karakterine hayat vermiştir.

28 Haziran 1966 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Sinema Bölümü mezunudur. “Kaçak Gelinler” dizisinde Seniha Sultan karakterine hayat vermiştir. “Çukur” dizisinde Meliha karakteriyle hafızalara yer etmiştir.senay gurler resmi

Son olarak “Çukur” dizisinde Meliha karakterine hayat vermiş olan oyuncu, “Şahsiyet”, “İçerde”, “Kış Güneşi”, “Görüş Günü Kadınları”, “Haya devam Ediyor”, “Kolej Günlüğü”, “Küçük Sırlar”, “Acemi Cadı” gibi dizilerde rol almıştır. “Kasap havası”, “Mucize”, “Çinliler Geliyor”, “İlk Aşk”, “Döngel Karhanesi”, “Korkuyorum Anne” filmlerinde rol almıştır.

Star Tv ekranlarının yeni dizisinde İyi Günde Kötü Günde Aslıhan rolüyle izlediğimiz oyuncu Kalp Yarası dizisinde Azade rolüyle de büyük bir başarı elde etmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu