Oyuncu Kadrosu

Kalp Yarası Baha Kimdir? Ayşe’ye Aşık

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kalp Yarası dizisinde Baha karakteri dikkat çekmekte. Kalp Yarası Baha hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntılar yazımızda sizleri bekliyor.

Pazartesi akşamları Atv ekranlarında yayınlanan  Kalp Yarası dizisinde Baha, Ayşe’nin arkadaşıdır. Karadenizli Baha gönlünü Ayşe’ye kaptırmıştır. Bunu da defalarca dile getirir ama Ayşe onu arkadaş kabul ettiğini söyler. Baha yine de bu sevdasından vazgeçmez.

kalp yarasi baha resmiAyşe’ye sarkıntılık edenleri gören Baha sinirden deliye dönüp onu korumaya çalışır. Bu sırada adam bıçaklanır, Baha hapse düşer. Ayşe ise bu olayın sorumlusu olarak kendini gördüğü için onu kurtarmak için Ferit’in teklifine evet der. Baha telefonda onu sorduğunda da Antakya’da iş bulduğunu söyler. Baha inanmasa da elinden gelen şu an bir şey yoktur.

Kalp Yarası Baha Gerçek Adı Dizileri

Kalp Yarası dizisinde Baha rolüne hayat veren oyuncu Kemal Burak Alper’dir. Son olarak “Arıza” dizisinde Fiko karakterine hayat vermiştir. 1988 yılında dünyaya gelen başarılı isim Kemal Burak Alper, “Yola Çıkmak” adlı sinema filmiyle ilk kez kamera karşısına geçmiştir. Bu filmde Kemal karakterine hayat vermiştir.

Blu Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Behzat Ç. : Bir Ankara Polisiyesi” dizisinde Mahir rolüyle hafızalara yer eden Kemal Burak Alper, Antalya doğumludur.kemal burak alper resmi

Çukurova Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu, “Güvercin”, “Berzah: Cin Alemi”, “Nasipse Adayız”, “Sirayet” adlı yapımlarda rol almıştır.

Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan kadrosunda Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan gibi isimlerin yer aldığı Tims& B yapımı “Arıza” dizisinde Fikret karakterine hayat vermiş olan oyuncu Kalp Yarası dizisiyle kariyerine devam etmektedir.

Kemal Burak Alper Dizileri ve Filmleri (Kalp Yarası Baha)

  • Kalp Yarası (Baha) – 2021
  • Arıza (Fikret) – 2020
  • Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi (Mahir) – 2019
  • Nasipse Adayız – 2018
  • Güvercin (Yusuf) – 2018
  • Sirayet – 2017
  • Mehmet Salih (Cıllaz) – 2016
  • Berzah: Cin Alemi – 2016
  • Yola Çıkmak (Kemal) – 2014

Kemal Burak Alper Boyu Kilosu (Kalp Yarası Baha )

180 cm boyunda ve 72 kg ağırlığındadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu