Oyuncu Kadrosu

Kalp Yarası Müge Kimdir? Sinan’ın Kızı

Kalp Yarası Müge kimdir, Kalp Yarası Müge gerçek adı ne, hangi dizilerde rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Kalp Yarası dizisinde Müge, Sinan’ın kızıdır. Leman’ın kızı olan Müge, akıllı bir kızdır.

kalp yarasi muge resmiAilesini üzmemek için çabalasa da doğruları söylemekten çekinmez. Ayşe’yi de bu nedenle çok sever. Ebru’nun oğlu Cenk ile aralarında başlayan aşk ise konakta büyük olayların başlamasına neden olur.

Kalp Yarası Müge Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Naz Sayıner Kalp Yarası Müge rolüyle ekranlara gelmektedir. Son olarak TV 8 dizisi “Kırmızı Oda” dizisinde Duygu rolüyle diziye konuk olmuştur.

Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Bir Deli Rüzgar” dizisinde Zeliş rolüyle seyirciyle buluşan oyuncu Kırmızı Oda dizisine konuk oyuncu olmuştur.Bu dizide Duygu adlı bir danışana hayat vermiştir.

naz sayiner resmi

“Siyah Beyaz Aşk” dizisinde rol almış olan oyuncu, 2016 yılında “Gecenin Kraliçesi” adlı dizide Burcu rolüne hayat vermiştir.

15 Nisan 2003 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu daha önce reklam filmlerinde rol almıştır. “Kırmızı Oda” dizisinde Duygu rolüyle konuk oyuncu olarak ekranlara gelen oyuncu Kalp Yarası dizisinde Müge karakterine hayat vermektedir.

Naz Sayıner Dizileri ve Filmleri (Kalp Yarası Müge)

  • Kalp Yarası (Müge) – 2021
  • Kırmızı Oda (Duygu) – 2020
  • Bir Deli Rüzgar (Zeliş) – 2018
  • Siyah Beyaz Aşk – 2017
  • Bana Sevmeyi Anlat (Mercan) – 2016 / 2017
  • Gecenin Kraliçesi (Burcu Taşçı) – 2016

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu