Oyuncu Kadrosu

Kalp Yarası Sinan Kimdir? Ferit’in Abisi

Kalp Yarası Sinan kimdir, Kalp Yarası Sinan gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, hangi dizide yer aldı sorularının yanıtları sizlerle!

Atv ekranlarında her Pazartesi saat 20:00’da yayınlanan Kalp Yarası dizisinde Sinan, Azade’nin büyük oğludur. Ferit’in gölgesinde kalmış, hep annesinin dediğini yapıp onay alma ihtiyacı hissetmiştir. Bu şekilde annesi onu sever diye düşünse de yanılmıştır.

kalp yarasi sinan resmiEvde istenmeyen çocuk olarak hisseden Sinan, aşkta da aradığını bulamamıştır. Ebru’ya aşık olmuştur ama annesinden dolayı sevdiği kişi olan Ebru ile evlenmemiştir. Leman ile evlenmiş ama mutlu olamamıştır.

Kalp Yarası Sinan Gerçek Adı Yaşı Dizileri

İnanç Konukçu Kalp Yarası dizisinde Sinan karakterine hayat vermektedir. “Vurgun” dizisinde Kayhan rolüyle ekranlara gelen oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.

1985 senesinde başkent Ankara’da dünyaya gözlerini açan oyuncunun burcu akreptir. 1,74 boyunda 72 kilo olan oyuncu Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.inanç konukçu resmi

Adını en çok duyduğumuz dizi ise Behzat Ç. dizisi olmuştur. Bu dizide Hayalet karakteri ile hafızalara yer eden İnanç Konukçu Karanlıktaki Umut, Leyla ile Mecnun, Dar Elbise, Kaçak, Tuhaf Zamanlar, Kasap Havası adlı yapımlarda yer almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu