Oyuncu Kadrosu

Kalp Yarası Yaman Kimdir? Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Kalp Yarası Yaman kimdir, Kalp Yarası Yaman gerçek adı ne, nereli, hangi dizide oynadı sorularının yanıtları sizleri bekliyor!

Atv ekranlarında her Pazartesi yayınlanan Süreç Film imzalı Kalp Yarası dizisinde Yaman, Feritlerin konağında Seyis’in oğludur. Konağın evlatlarından ayrı tutulmamış bir dediği iki edilmemiştir.

kalp yarasi yaman resmiLisede iken Hande ile bir süre görüşmüş ve o yıllara sünger çekememiştir. Hande ona unutmasını söylese de Ferit’in evleneceği Hande’ye dokunmaktan geri durmamıştır. Ferit onları birlikte görünce öfkeden deliye dönmüştür. Yaman ise her şeye rağmen Hande’yi takıntılı şekilde sevmeye devam etmiştir.

Kalp Yarası Yaman Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Toprak Can Adıgüzel Kalp Yarası dizisinde Yaman karakterine hayat vermektedir. Son olarak “Alev Alev” dizisinde Ali rolüne hayat vermiş olan oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.

İzmir’de dünyaya gelen oyuncu Ocak 1992 doğumludur. 2020 itibariyle 29 yaşındadır.Kova burcu olan oyuncu İstanbul Aydın Üniversitesi mezunudur. Lisede iken tiyatro ile tanışan ve oyunculuk konusunda eğitim almak adında İstanbul’a gelmiş ve Drama ve Oyunculuk Bölümünde eğitimini tamamlamıştır.toprak can adıguzel resmi Selçuk yöntem ile yer aldığı bir oyunla adını duyuran oyuncu pek çok oyunda rol almıştır.Daha önce yine Fox Tv ekranlarında yayınlanmakta olan “Mucize Doktor” dizisinde Cemal isminde bir hastaya hayat vermiştir. İkinci rol aldığı dizi ise “Kadın” dizisi olmuştur, bu dizide İsmail karakterine hayat vermiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. IYI GUNLAR ARKADASLAR NE ZAMAN GELMEK ISTERSENIZ BEN BURADAYIMM, TABI NE ZAMN BENIM SIRAM GELIR BILMIYOM !?!?!?!?!?&
    BI SEY SOYLIMMI BEN BU DIZIYI COOK SEVDIIM @

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu