Dizi Haberi

Kanal 7’den Yeni Hint Dizisi Müjdesi Geldi!

“Aşk Bir Rüya”, “Masum”, “Ah Kalbim”, “İkimizin Yerine”, “Yalancı Bahar”, “Kördüğüm”, “Bir Garip Aşk”, “Sev Yeter”, “Deli Divane” gibi Hint dizilerini ekranlara kazandıran Kanal 7 yeni bir Hint dizisini daha ekranlara getirmeye hazırlanıyor. “Geet Hui Sabse Parayi” adlı diziyi ekranlara gelecek. Peki dizinin konusu ne? Hangi oyuncular var? Kaç bölüm sürecek? Dizi hakkında merak edilenleri sizler için araştırdık.

Kanal 7 ekranlarında hangi isimle yayınlanacağı belli olmasa da Hint dizi özetleri ile bilinen sitemizde sizlere dizinin detaylarını şimdiden paylaşmak istedik.

Geet Hui Sabse Parayi Kaç Bölüm?

Dizi Hindistan’da 470 bölüm yayınlanmış. Bu da aslında dizinin konusunun dikkat çekici olduğunun bir götergesi bizler için. Dizi 5 Nisan 2010’da başlamış ve 14 Aralık 2011’de final yapmış. Her bölüm 25 dakika şeklinde yayınlanmış.

Geet Hui Sabse Parayi Konusu

Yolları hiç beklemedikleri şekilde kesişen iki gencin hikayesi konu alınmakta. Aşkları uğruna verdikleri çaba onları bir arada tutmaya yetecek mi diye düşüneceğimiz dizide Geet adında 18 yaşında hem güzel bir o kadar da yüreği temiz bir kızdır.

Ailesi onu zorla evlendirmek istese de Geet buna başta karşı çıkar. Ancak öyle olaylar olur ki namus belasına Geet evlenmek zorunda kalır. Evlendiği kişi olan Dev ise dolandırıcının tekidir. Neden mi? Aslında Dev evlidir ve karısından da nefret etmektedir.

Geet’in ailesini kandırmayı başarır ve Geet ile evlenir. Geet’in ailesi bu gerçekten bihaberken Dev de ardında bıraktığı borçları yüzünden zor anlar yaşar. Kardeşi olan ve aşka küsmüş olan Maan’dan yardım istemeyi düşünse de kendini küçük düşürmek istemediğinde zorluklarla uğraşır.

Bir taraftan borcu diğer taraftan karısının can sıkıcı oyunları Dev’i yıpratır. Maan ise daha önce bir sevgilisi olmuştur ama kız sırf para için onunla olduğu ortaya çıkınca Maan aşka kapılarını kapatmıştır ta ki Geet’i görene kadar. İkili arasında büyük bir aşk başlar.

Geet Hui Sabse Parayi Oyuncuları

Drashti Dhami (Geet Maan Singh Khurana – Geet Handa):

Daha önce “Yalancı Bahar” dizisinde Madhu rolüyle izlemiştik. geet resmiBu dizide Geet adında 18 yaşında güzel ve temiz kalpli bir kıza hayat vermektedir. Dev ile evlenir ama aşkı Maan ile tanır.

Gurmeet Chaudhary (Maan Singh Khurana):

Dev’in kardeşidir. Geet ile büyük bir aşk yaşar.maan resmi Zorlukların karşısında onun için dimdik durur.

Abhinav Shukla (Dev Singh Khurana):

Maan’ın abisi, Geet’in evlendiği adamdır.dev resmi Borç batağında ve karısı Naintara nedeniyle sıkıntılar yaşayan bir adamdır.

Karishma Randhawa (Naintara):

Dev’in karısıdır. Kötü kalpli ve kendi çıkarını her şeyin  önünde tutan biridir.

Nikunj Malik

Melanie Pais

Tanushree Kaushal

Behzaad Khan

gibi isimler de dizide yer almaktadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

  1. geet hui sabze parai büyük başarı kanal 7.. 6 yıl 6 yıl yapabildiniz bumu 2 sene önce vereydiniz ,1.5 yıl süren diziler 5650 bölümlük hepsi
    siz neden 3 senelik 4 senelik dizileri vermiyonuz
    ıshqbaaz .. ıshq ka rang safed.. naamkaran.. meri Aashiqui tum se hi ,, pyaar kii ek kahaani..jaana na dil se door .. kaisi yeh yaariaan ,
    HATİM 12 ÖDÜL ALMIŞ TEK DİZİ TÜRKİYEDE YAYINLANMALI KANAL 7.. humsafar.. güney kore tayvan dizileride türkiye cumhuriyeti izleyicisine layık

  2. hint dizileri naagin ..Kitani Mohabbat Hai..Pyaar Kii Ye Ek Kahaani.. Naamkarann.. Ishqbaaz.. Geet Hui Sabse Parayi..Ishq Ka Rang Safed (Aşkın Rengi Beyaz… MERİAashiqui Tum Se Hi.. ek boond ıshq..Coldd Lassi Aur Chicken Masala…Sarabhai vs Sarabhai…

  3. hint dizileri naagin ..Kitani Mohabbat Hai..Pyaar Kii Ye Ek Kahaani.. Naamkarann.. Ishqbaaz.. Geet Hui Sabse Parayi..Ishq Ka Rang Safed (Aşkın Rengi Beyaz… MERİAashiqui Tum Se Hi.. ek boond ıshq..Coldd Lassi Aur Chicken Masala…Sarabhai vs Sarabhai…

  4. Bu sezonda ILAYDA kayriliyor. Puanlamalar hic adil degil. Fatih Urek olmadan da bu program hic cekilmiyor. Ayse goz göre göre sunucu tarafindan elendi. Gerci kayinvalide de bu yarismaya hic uygun degildi. Zira bu tip programlar topluma rol model olusturmaktalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu