Oyuncu Kadrosu

Kanal D de Başlayacak Olan, Oğlum Dizisi Oyuncuları Yeni Gelen Oyuncular Tüm Kadro

Kanal d de bu yaz başlaması beklenen Oğlum dizisi nerede çekiliyor? Oğlum dizisinin konusu ne? Oğlum oyuncu kadrosu ve daha fazlasını bu yazımda bulabilirsiniz.

Oğlum Dizisi Oyuncuları

Kanal d 2017-2018 yılında bir çok diziye şans vermesine rağmen reyting konusunda oldukta katı bir yönetim anlayışı beslediğinden dolayı reytinglerde 3’ün altına düşen yapımları ya final yaptırdı yada yayından kaldırdı. Kanalın satışından sonra dizi konusunda aynı politikayı izleyip izlemeyeceği merak konusu oldu.

Yeni yönetim bütçesi itibari ile istenilen reytinglere bir türlü ulaşamayan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisine 1 Mayıs da final bölümü ile ekrana gelecek. Buradan çıkartacağımız sonuç yine aynı katılıkta devam edecek gibi gibi gözükmekte.

Bakalım yeni başlayan dizilere karşı kanal nasıl tavır sergileyecek derken bu yaz başlayacağı bilinen Limon film tarafından yapımı üstlendiğini duyduğumuz yönetmen koltuğunda ise en son “Hayat Şarkısı” dizisinin ve yönetmenliğini yapmış Cem Karcı’nın olacağını duyduğumuz ve Kanal D ekranlarında bu yaz başlaması beklenen “Oğlum” dizi ekrana gelecekti.

Ancak gerek kanalın yakın zamanda el değiştirmesi gerekse yaz gelmesine rağmen halen kast çalışması bitmemesinden dolayı bu yaza yetişmesi pek olası gözükmüyor.oğlum dizisi oyuncularıLimon filmin resmi İnternet sitesine girdiğimizde oğlum dizisi ile alakalı her hangi bir duyurunun olmaması da bu dizinin Ağustos sonu Eylül başlarında başlamasının daha olası olduğunu söyleyebilirim. Şu an için dizisinin kadrosunda oynayacak olan oyuncular ise Damla Sönmez ve Barış Falay oynayacak.

Oğlum dizisinin ilk üç bölümünü Cem Karcı yönetecek. Cem Karcı daha sonraski bölümlerde yönetmen koltuğunda olmayacak çünkü Gülperi dizisinin yönetmenliği ile devam edecek. Takdir edersiniz ki daha yapım şirketi ve kanalın duyurmadı bir dizi hakkında edindiğimiz bilgileri derledik. Şu an için dizide kesin oynayacak olan iki oyuncunun daha önce hangi dizide rol aldığını ve oyunculuğa nasıl başladıklarını anlatalım. 

Oğlum Oyuncu Kadrosu 

Damla Sönmez

Damla, Mayıs 1987 yılında kültür başkentimiz olan İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır. Lise eğitimini “Saint Joseph Fransız Lisesi” de tamamladıktan sonra Paris de bulunan Sorbonne Üniversitesinin Tiyatro bölümüne devam etmiştir. Bura da tiyatro eğitimi aldıktan sonra Türkiye’ye gelerek ilk kez TV karşısına 2004 yılında “Camdan Pabuçlar” dizisinde Gülçin karakterine hayat vermiş ve ilk tecrübesi olmasına rağmen gayet başarılı bir performans ortaya koymuştur. Bu performansı ile yine aynı yıl ekrana gelen “Omuz Omuza” dizisinde “Pelin” karakterini başarı ile oynamıştı.

Damla Sönmez’in dikkatleri üzerine çekmesi 2008 yılında yayınlanan “Emret Komutanım” askeri dizide “Karamel” karakterini canlandırarak dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Ülke çapında tanınan bir oyuncu haline gelmesi ise 2014 yılında Kanal d ekranlarında yayınlanan “Güllerin Savaşı” dizisinde “Gülru” karakterini başarı ile canlandırması ile olmuştu. Damla Sönmez, ilk kez 2009 yılında “Bornova Bornova” sinema filminde “Özlem” karakterini oynamış ve bu sektöre de ilk adımı atmıştır. Damla Oğlum kadrosuna katılmadan son olarak Atv ekranlarına 2018 yılında gelen ve kısa sürede istenilen reytinglere ulaşamadığı için final yapmak zorunda kalan “Masum Değiliz” dizisinde rol almıştı.

Barış Falay

barış falay resmiCan Mutlu

Ciddi bir hastalığı olan çocuk oyuncuya hayat verecek oyuncu olarak Can Mutlu’nun adı geçmekte. Ataberk Mutlu’nun kardeşi Can Mutlu’nun dizide rol alıp almayacağı ise şu an için netlik kazanmadı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu