Kanal D İsimsizler Gün Değiştirdi – İşte Ayrıntılar

Kanal D’nin sevilen dizilerinden olan Barakuda ve Es Film ortak yapımı olan İsimsizler pazartesi günleri saat 20:00’da Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşmakta idi. Ancak 19. bölüm itibariyle artık pazartesi değil cumartesi günleri seyirciyle buluşacak. Neden böyle bir karar alındı sorusunun cevabı haberimizin devamında…

 

Uğur Güneş ve Hande Soral’ın başrollerini paylaştığı Barakuda ve Es Film ortak yapımı olan İsimsizler her pazartesi saat 20:00’da seyirci karşısına çıkmakta idi. Sevilen dizi yeni sezonda farklı bir hikaye ile İstanbul’da devam etmekte idi. Aynı gün ekranlara gelen Star Tv’nin Söz dizisi ile rekabet edemeyen İsimsizler hakkında Kanal D yönetimi gün değiştirme kararı aldı. 16 Ekim Pazartesi günü 19. bölümü ile ekranlara gelmesi beklenen İsimsizler, pazartesi günü yerine 21 Ekim Cumartesi günü ekranlarda olacak. 

Kanal D’de gün değişikliğine gidilen İsimsizler dizisinin yerine ise yeni bir dizi olan İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ın başrollerini paylaştığı Siyah Beyaz Aşk gelecek. Bakalım İsimsizler’de pazartesi reytinglerinde istenilen seviyeye ulaşamayan Kanal D, Siyah Beyaz Aşk ile beklentisine ulaşacak mı? Ancak şunu kabul etmek gerek ki Söz dizisi Acun’un Tv8’inde yayınlanan ve milyonlarca kişi tarafından takip edilen O Türkiye yarışma programını bile sollayıp geçti ise işi biraz zor gibi gözüküyor. 

İsimsizlerin yeni yayın günü cumartesi olunca seyirci de ister istemez Sevda’nın Bahçesi adlı yeni dizinin durumunu merak eder. Sevda’nın Bahçesi maalesef final kararı almış durumda. Reyting sıralamasına da baktığımızda oldukça düşük reytingler Kanal D yönetimini de böyle bir çözüm yolu bulmaya yönlendirdi. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın