Dizi Haberi

Kanal D İsimsizler Gün Değiştirdi – İşte Ayrıntılar

İsimsizler dizisinden sevenlerini üzecek bir habert geldi. Reytigngler de kötü gidişi durdurmak adına gün değişikliğine gitti. 19. bölüm itibariyle artık pazartesi değil cumartesi günleri seyirciyle buluşacak. Neden böyle bir karar alındı sorusunun cevabı haberimizin devamında…

isimsizler

Uğur Güneş ve Hande Soral’ın başrollerini paylaştığı Barakuda ve Es Film ortak yapımı olan İsimsizler her pazartesi saat 20:00’da seyirci karşısına çıkmakta idi. Sevilen dizi yeni sezonda farklı bir hikaye ile İstanbul’da devam etmekte idi. 

Aynı gün ekranlara gelen Star Tv’nin Söz dizisi ile rekabet edemeyen İsimsizler hakkında Kanal D yönetimi gün değiştirme kararı aldı. 16 Ekim Pazartesi günü 19. bölümü ile ekranlara gelmesi beklenen İsimsizler, pazartesi günü yerine 21 Ekim Cumartesi günü ekranlarda olacak. 

siyah beyaz aşk resmi

Kanal D’de gün değişikliğine gidilen İsimsizler dizisinin yerine ise yeni bir dizi olan İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ın başrollerini paylaştığı Siyah Beyaz Aşk gelecek. Bakalım İsimsizler’de pazartesi reytinglerinde istenilen seviyeye ulaşamayan Kanal D, Siyah Beyaz Aşk ile beklentisine ulaşacak mı? Ancak şunu kabul etmek gerek ki Söz dizisi Acun’un Tv8’inde yayınlanan ve milyonlarca kişi tarafından takip edilen O Türkiye yarışma programını bile sollayıp geçti ise işi biraz zor gibi gözüküyor. 

sevdanın bahçesi resmi2 1

İsimsizlerin yeni yayın günü cumartesi olunca seyirci de ister istemez Sevda’nın Bahçesi adlı yeni dizinin durumunu merak eder. Sevda’nın Bahçesi maalesef final kararı almış durumda. Reyting sıralamasına da baktığımızda oldukça düşük reytingler Kanal D yönetimini de böyle bir çözüm yolu bulmaya yönlendirdi. 

rating resmi

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu