Haberler

Kanal D’den Yeni Bir Dizi Daha: Hayati Ve Diğerleri

Yeni sezona pek çok yeni dizi ile başlayan Kanal D, dizi listesine bir yenisi daha ekledi : Hayati ve Diğerleri. Yakında izleyiciyle buluşacak olan Hayati ve Diğerleri dizisi hakkında merak edilen konusu nedir, oyuncu kadrosundaki isimler kimler gibi soruların tüm cevapları haberimizde…

hayati ve diğerleri resmi

Celil Nalçakan, Günay Karacaoğlu ve Levent Ülgen gibi komedi dizilerinin bilindik yüzlerinin olduğu, 1441 Prodüksüyon-İrfan Şahin yapımı Hayati ve Diğerleri dizisinin set çekimlerine start verildi. Yönetmen koltuğunda Özer Kızıltan’ın oturduğu, senaristliğini ise Onur Özcan ve Murat Özsoy’un yaptığı Hayati ve Diğerleri hem konusu hem de güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmekte. Ekim ayı itibariyle başlayacağını duyuran dizi, izleyiciyi hem güldürüp hem düşündürerek ekran başına kilitleyecek türden bir dizi. 

hayati resmi

Celil Nalçakan’ın canlandırdığı karakter olan Hayati bir baş komiserdir. Günay Karacaoğlu’nun hayat verdiği karakter olan Hayati’nin annesi ise Hayati’ye kız bulmak için fırsat kollayan bir annedir. Bu ikiliye ek olarak ise Levent Ülgen’in kurnazlık timsali, bir anda zengin olma telaşı içinde olan dayısı vardır. Dizi bu zengin  kişilikli karakterlerin eğlenceli güldürürken düşündüren hayat hikayesini konu almakta. 

 

Celil Nalçakan, Günay Karacaoğlu, Levent Ülgen, Ecem Karavus, Bülent Çolak gibi isimlerden oluşan oyuncu kadrosuna Kalbim Seni Seçti ile adından söz ettiren Cansu Dağdelen de eklendi. İşte Hayati ve Diğerleri dizisini oyuncu kadrosundaki isimler ve fotoğrafları:

Celil Nalçakan

celil nalçakan resmi

Günay Karacaoğlu

günay karacaoğlu resmi

Levent Ülgen

levent ülgen resmi

Ecem Karavus

ecem karavus resmi

Bülent Çolak

bülent çolak resmi

 Cansu Dağdelen

cansu dağdelen resmi

Sevilen dizi malesef ki final kararı almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu