Kanal D’den Yeni Bir Dizi Daha: Hayati Ve Diğerleri

Yeni sezona pek çok yeni dizi ile başlayan Kanal D, dizi listesine bir yenisi daha ekledi : Hayati ve Diğerleri. Yakında izleyiciyle buluşacak olan Hayati ve Diğerleri dizisi hakkında merak edilen konusu nedir, oyuncu kadrosundaki isimler kimler gibi soruların tüm cevapları haberimizde…

Celil Nalçakan, Günay Karacaoğlu ve Levent Ülgen gibi komedi dizilerinin bilindik yüzlerinin olduğu, 1441 Prodüksüyon-İrfan Şahin yapımı Hayati ve Diğerleri dizisinin set çekimlerine start verildi. Yönetmen koltuğunda Özer Kızıltan’ın oturduğu, senaristliğini ise Onur Özcan ve Murat Özsoy’un yaptığı Hayati ve Diğerleri hem konusu hem de güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmekte. Ekim ayı itibariyle başlayacağını duyuran dizi, izleyiciyi hem güldürüp hem düşündürerek ekran başına kilitleyecek türden bir dizi. 

Celil Nalçakan’ın canlandırdığı karakter olan Hayati bir baş komiserdir. Günay Karacaoğlu’nun hayat verdiği karakter olan Hayati’nin annesi ise Hayati’ye kız bulmak için fırsat kollayan bir annedir. Bu ikiliye ek olarak ise Levent Ülgen’in kurnazlık timsali, bir anda zengin olma telaşı içinde olan dayısı vardır. Dizi bu zengin  kişilikli karakterlerin eğlenceli güldürürken düşündüren hayat hikayesini konu almakta. 

Celil Nalçakan, Günay Karacaoğlu, Levent Ülgen, Ecem Karavus, Bülent Çolak gibi isimlerden oluşan oyuncu kadrosuna Kalbim Seni Seçti ile adından söz ettiren Cansu Dağdelen de eklendi. İşte Hayati ve Diğerleri dizisini oyuncu kadrosundaki isimler ve fotoğrafları:

Celil Nalçakan

Günay Karacaoğlu

Levent Ülgen

Ecem Karavus

Bülent Çolak

 Cansu Dağdelen

(adsbygoogle=window.adsbygoogle||[]).push({});

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın