Dizi Haberi

Kanal D’ye Zümrüdü Anka Dizisi Geliyor! Çekimleri Nerede Yapılacak?

Zümrüdü Anka Dizisi için hazırlıklara başlayan Pastel film, aynı anda ulusal iki kanal için dizi hazırlıklarına başladı. Kanal D için Zümrüdü Anka dizisi için cast çalışmaları devam ediyor. Bizde bu dizinin isini sizler için sürdük.

Geçtiğimiz sezon reytinglerde istediğini bulamayan Kanal D, doğan medyadan Demirören medyaya geçmesine rağmen yine de reytinglerde istediğini bulamadı. Oysa yönetim ve medya korosundan bir çok yönetici ile yollarını ayırsa da sonuç gene değişmedi. Ancak Demirören grubuna ait olan Kanal D bu gidişe son vermek adına harika projeleri bir bir piyasaya sürmek, dizilerden en az diğer kanalların aldığı pay almak adına kolları sıvadı.

Zümrüdü Anka Dizisi Hakkında Bilgi

Pastel Film dediğimiz de Kalbimdeki Deniz, İnsanlık Suçu, Ezo Gelin, O Hayat Benim gibi zamana damga vuran yapımlara imza atan ve reytinglerde iyi bir değer yakalayan bir çok diziyi bizlere kazandıran yapım firması 2019-2020 sezonunda Kanal D için kolları sıvadı.

Aldığımız bilgiler çerçevesinde Kanal D, bu dizi ile yükselişe geçmek ve reyting tablosunda 7 üzeri reyting almak için çalışma yapılmasını, bu dizi ile adeta kötü talihi yenmek istedikleri kulağımıza kadar geldi. Elbette bu bilgiler kesindir diyemeyiz. Sonuçta dizi haberi yapmak oldukça zor ve aldığını bilgiyi maalesef ikinci bir kaynaktan teyit edemiyorsunuz.Kanal D Zümrüdü Anka Dizisi

Zümrüdü Anka konusu ne olacak dediğimiz de yetkili yapımın ve kanalın ağzını bıçak açmadığını görüyoruz. Bunun da kendine göre bir nedeni var. Kendi hikayesini bir başka kanal kapmasını yada benzer bir hikayeyi bir başka yapım firması proje olarak almasını istemedikleri için gizli tutmaya çıkıyorlar. Ancak bir kısım bilgiler göre her şeyini kaybetmiş birinin yeniden doğuşunu izleyeceğimizi söyleyebilirim. Zenginlik ve lüks içindeki yaşamını bir anda kaybeden, buna rağmen yıkılmayan acı dolu bir hikaye olacak.

Zümrüdü Anka Nerede Çekilecek?

Son zamanlarda İstanbul dışında çekilen dizilerin daha revaçta olduğunu fark eden yapım firmaları, doğu ve Karadeniz bölgelerini daha fazla tercih ediyorlar. Ancak eskiden Kapadokya bölgesi de zamanında çok kullanılan dizi çekim bölgeleri olarak biliyoruz.

Aşk ve Mavi, Asmalı Konak gibi diziler zamanında Kapadokya bölgemizde çekilmiş, harika bir reyting almıştı. Şimdi yeniden bu akımı canlandırmak isteyen Süreç Film Kanal D için çekeceği Zümrüdü Anka dizisini Kapadokya bölgesinde çekecek.

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı