Dizi Haberi

Kanatsız Kuşlar 22 Şubat’ta Çalan Türkü

Kanatsız Kuşlar dizisi 35. Bölümü ile 22 Şubat Perşembe günü Atv ekranlarında olacak. Dizide , Onur tutuklanıp ceza evine girdiğinde mahkumun söylediği türkü herkesi mest etti. Bizde bu türkünün adını ve videosu siz okurlarımız için hazırladık. Ayrıca Kanatsız kuşlar 35. bölüm özetini de bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kanatsız Kuşlar 35. Bölüm 22 Şubat’ta Mahkumun Söylediği Türkü

Kanatsız kuşlarda bu hafta (35. Bölüm Özeti) çok önemli bir olay gerçekleşiyor. Aile yaşadıkları onca şeyden sonra Muzaffer’in sayesinde toparlanma sürecine girmişken, her şeyi geride bırakmaya hazırlanırken Cemre’nin hiç beklenmeyen hareketi ile aileyi yeni bir maceranın ve olayın içine atar. Tuğba ise bu aileye yaşattığı şeylerden ve kendinin de bu olaydan ders çıkarması gerekirken daha da öfkeli ve eline silahını alıp eve dayanır. Hiç bir şeyden haberi olmayan nefise ise Tuğba’nın bir delilik yapacağını anlar. Tuğba Muzaffer’in başına silah dayadığı için nefise dayanamaz ve Tuğba’nın üzerine koşup elinden silahını almak ister. Ancak Tuğba gözünü karartmıştır. Nefise daha kocasının yanından bir adım atmıştı ki Tuğba’nın silahı ateş etmesi ile karnından yaralanır.

kanatsız kuşlar dizi kapak resmi

Olay yerine hemen sağlık ekibi gelip acil hastaneye oradan da ameliyata alırlar. Nefise’nin karnındaki kurşun çıkartılır. Ancak hayati tehlikeyi atlatmamıştır. Bu arada Zeynep Onur’un mahkemesine gider. Onur’un serbest bırakılmasını beklerken hakim tutuklu yargılanmasına karar verince Zeynep kendini kaybeder. Mahkeme salonunda bağırmaya başlar. Onur ise elinden bir şey gelmez. Jandarmanın kolları arasında adliyeden çıkıp ceza evine getirilir. Onur gözleri yaşlı bir şekilde yaşadıklarını düşünürken mahkum arkadaşı eline sazı alıp “Bülbülüm Altın Kafestetürküsünü söyler. Türkünün sözlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kanatsız Kuşlar # Bülbülüm altın Kafeste Sözleri

“Bülbülüm altın kafeste

Öter aheste aheste

Ötme bülbül yarim hasta

Ah neyleyim şu gönlüme

hasret kaldım sevdiğime

**************************

Ben sana dayanamam yarim

Ben sana aldanamam

Ben sana aldanamam yarim

Yarim ben sana dayanamam

*****************************

Bülbülleri har ağlatır

Aşıkları yar ağlatır

Ben feleğe neylemişim

Beni her bahar ağlatır”

*******************************

Sizce Nefise ölecek mi? Onur ne zaman hapisten çıkacak? Tuğba’ya neler olacak? Düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu