Dizi Haberi

Kanatsız Kuşlar Aylin Öldü Mü? Diziden Ayrılacak Mı?

Ata Türkoğlu-Koliba Film yapımı yönetmen koltuğunda Kemal Uzun’un oturduğu ve senaristliğini Hakan Haksun’un yaptığı Kanatsız Kuşlar dizisi her perşembe saat 20:00’da Atv ekranlarında seyirciyi karşılamakta. Ümit İbrahim Kantarcılar, Deniz Bolışık, Melis Tüzüngüç, Ahmet Varlıi Servet Pandur, Fatih Al, Seda Türkmen gibi önemli oyuncuların başrol oyuncusu olduğu dizi Kanatsız Kuşlar’da heyecanlı ve etkileyici 14. Bölüm ile seyirciyi etkilemeyi başardı. 

kanatsız kuşlar resmi

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kanatsız Kuşlar 14.bölümde dizinin aşkları ile konuşturan çiftlerinden biri olan Aylin ve Emre aşkı kötü bir olayla sonlanmak üzere. Özlem Gezgin’in hayat verdiği Aylin, 21 Eylül’de yayınlanan bölümünde Behzat ve onun adamlarınca vuruldu.

kanatsız kuşlar aylin resmi

Aylin’in gönlünü kaptırdığı Emre, 14. Bölümde çok zor durumdadır. Behzat’ın adamları tarafından kaçırılan Mert, acınacak bir durumdadır. Muzaffer ise daha önce oğlunu kaybettiği için bu acıyı tekrar yaşamanın verdiği ızdırap içindedir. Mert’in kaçırılmasında sorumlu olan Aylin, Suat ve Emre durumu mukayese edip dururlar. Emre Mert’in içinde bulunduğu durumdan kurtulması için çaba sarf eder. Aylin de ona yardım eder. Muzaffer oğlu için fidye isteyen Behzat’a istenilen parayı verirken Emre Mert’i kaçırır.

kanatsız kuşlar resmi2

Behzat’ın adamları ise bu durum karşısında boş durmaz ve Emre ve Aylin’in olduğu arabaya ateş açar. Ateşlerden biri Aylin’e isabet eder. Aylin yaralanır. Bir tarafta yaralı olan çok kan kaybeden Aylin diğer taraftan arabayı takip eden Behzat’ın azılı adamları. Bu hengamede Aylin ölümle kalım arasında gidip gelir. İçine düştükleri bu durumu dile de getiremeyecekleri için hastaneye de gidemezler. Tüm bu olayların ortasında Emre Aylin’e aşkını itiraf eder. Aylin de onu ne kadar çok sevdiğini söyler. Bakalım Aylin yaşayacak mı? Bizler Emre ve Aylin birbirlerine itirafta bulunmuşken bu aşkın alevleneceğinden dolayı bu aşkı senaristlerin bitirmeyeceğini düşünüyoruz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu