Dizi Haberi

Kanatsız Kuşlar Dizisi 14.Bölümde Heyecan Dorukta

Atv’nin en sevilen dizilerinden biri olan başlarına gelen her şeye rağmen ayakta durmaya çalışan bir anne ve dört evladının dramatik hayatlarını konu alan “Kanatsız Kuşlar” 21 Eylül Perşembe günü saat 20:00’de izleyici karşısında olacak.

kanatsız kuşlar nefise resmi

Ata Türkoğlu-Koliba Film yapımı yönetmen koltuğunda Kemal Uzun’un oturduğu ve senaristliğini Hakan Haksun’un yaptığı Kanatsız Kuşlar dizisi her perşembe saat 20:00’da Atv ekranlarında seyirciyi karşılamakta. Ümit İbrahim Kantarcılar, Deniz Bolışık, Melis Tüzüngüç, Ahmet Varlıi Servet Pandur, Fatih Al, Seda Türkmen gibi önemli oyuncuların başrol oyuncusu olduğu dizi Kanatsız Kuşlar’da heyecanlı ve etkileyici bir bölüm seyirciyi beklemekte.

kanatsız kuşlar muzaffer resmi

Oğlu Mert’in kaçırılması Muzaffer’in çılgına dönmesine neden olur. Mert’in kaçırılmasında kimin parmağı vardır, kimlerdir onu kaçıran gibi deli sorularla boğuşan Muzaffer, karısı hayatta güvendiği dallarından olan Nefise’nin kendisine dahi söylemediği sırrından habersizdir. Nefise yaşananlardan ötürü söylemeye niyetlense de beceremez. Mert’in kaçırılması konusunda kendini kötü hisseden Emre ise onun iyiliği için savaş vermektedir.

kanatsız kuşlar zeynep resmi

Güven dolu bir ilişkide eşinden gizlediği sırrı sırtında bir yük haline gelen Nefise bu yükün altında adeta ezilmektedir. Zira Muzaffer her geçen gün kendini daha da sevdirmektedir. Ona bağlandıkça sakladıkları Nefise’ye daha da ağır gelmektedir.

Muzaffer ise Mert’in kaçırılmasından ötürü geçmişte oğlunu kaybeden bir baba olduğundan psikolojisi iyiden iyiye bozulur. Zeynep ve Onur çifti ise yaşananlardan uzak iki deli aşıktır adeta. Onur’a iyice bağlanan Zeynep, karşısına aldıklarını kısaca her şeyi unutmuş bir tek Onur vardır. Yüreğinde Onur yanında Onur olan Zeynep çok mutludur. Onur da onunla geçirdiği gün ve gecenin derin mutluluğu içindedir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu