Haberler

Kara Sevda İçin Büyük Başarı (Emmy Ödülüne Aday)

ilk yayın hayatına 14 Ekim 2015 yılında başlayan Kara Sevda adlı dizinin yapımcı şirketi ay yapım tarafından Kerem Çatay’ın yapımcılığını yaptığı, Hilal Saral’ın Yönetmen koltuğunda oturduğu  Senaryosunu ise Anıl Eke, Burcu Görgün ve Özlem Yılmaz’ın yazdığı, Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu, Kürşat Alnıaçık gibi güçlü oyuncular ile Star tv ekranlarında yayınlanan Kara Sevda adı dizi 21 Haziran 2017 yılında 74. Bölüm ile Final yapmıştı.

2017 Emmy Ödül Resmi

Kara Sevda Emmy Ödülüne Aday Aday Oldu

Kara Sevda yayınlandığı dönemde çok duygusal sahnelere konu olmuştu. Şimdi ise Emmy Telenovele dalında ödül için çok değerli yapımlar arasında yarışacak.  Telenovele dalı duygusal yapımların değerlendirildiği bir alandır. Peki nedir bu Emmy diyebilirsiniz. Kısaca bahsedelim. Amerika Birleşik Devletlerinde (ABD) de “Ulusal Televizyon Sanat ve Bilimleri Akademisi” tarafından düzenlenen ve her sene yapılan, farklı farklı konularda televizyonda yayınlanan program dizi film gibi dallarda en iyi yapımı bir nevi tescil etmek ve kutlamak adına yapılan bir çeşit ödül törenidir.

Kara Sevda Resmi 1

 

Emmy ödülleri bu yıl 69.su düzenlenecek olduğu Telenove dalında Kara Sevda’nın rakipleri ise bir hayli güçlü yapımlar yer alırken 20 Kasım’da New York’ta 11 katagoride değerli yapım ve oyuncular ödüllerin sahibini bulacak.

Kara Sevda Resmi

 

Bu arada bir dipnot olarak  En iyi drama ödülünü son iki yıldır Game Of Thrones bu sene sezonu başlamasının gecikmesi nedeniyle aday olarak gösterilemedi. Game of Thrones katılmış olsa idi Kara Sevda’nın rakibi olabilirdi. Kara Sevda dizisinin yapımcısından oyuncusuna set ekibine şimdiden iyi şans dileyelim. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu