Oyuncu Kadrosu

Kardeş Çocukları Cemal Kim? (Ümranın Kocası) Cemal’in Gerçek Adı Bilgileri

“Evlatlar annelerinin sınavıdır.” mottosuyla adını duyuran Star Tv ekranlarının en güvendiği yapımlardan biri olan Kardeş Çocukları dizisinin kötü adamı olan Cemal hakkında hazırladığımız bu yazımızda hem Cemal hakkında hem de Cemal’in gerçek adı ve hayatı siz değerli takipçilerimizle paylaşılacak.

Gold Yapımın umut vadeden yeni dizisi Kardeş Çocuklarında o kadar iyi oyuncular var ki seyirci oyuncuların bakıp bu kadar iyi oyuncu kabul ettiyse bu dizi tutar gözüyle bakmaktan kendini alamıyor. Fragmanları da aynı şekilde o kadar dikkat çekici ki bir an önce başlasa diye bekleyenlerin sayısı hafife alınamayacak kadar. Dilerseniz biraz fragmandan karelerle yazımıza başlayalım.

Fragmandan yola çıkarak Ümran’ın yaşanan kötü olaylar sonrasında kız kardeşi Umay ile arasına nefret ve hırs girmiş. Ümran ise unutulmak çabası içerisinde adını bile değiştirip Cemal ile evlenmiş ama Cemal’in şiddeti evlendikleri günden başlamış. Yıllarca bu zulme katlanan Ümran’ın sabrını taşıran hamle ise Cemal’in kızı Hayat’a da aynı şekilde şiddet uygulaması olmuş.

Öyle cezalar vermiş ki artık Ümran kocasını öldürme raddesine gelmiş. Hayat ise son anda annesinin yıllar önce aşık olduğu doktor Yıldırım Şener tarafından kurtarılması ile hayatında yeni bir sayfa açmış.

Hayat zaten hep teyzesi gibi olmayı hayal ettiğinden istediğini bulmuştur bulmasına ama Ümran için de zor anlar başlar. kardeşi Umay ile yıllar sonra yeniden karşı karşıya gelmek zorunda kalan Ümran’ın tek isteği kızı Hayat’ın yanında olmaktır ve kardeşinden kızını alma çabası içine girerken eski defterler de açılır.kardeş çocukları cemal kim murat daltaban resmiKardeş Çocukları dizisinde Ümran’ın iblis diye tabir ettiği Cemal karakterine hayat veren oyuncu ise Murat Daltaban. Sadece oyuncu değil, yönetmen, sanat yönetmeni olan Daltaban, 1966 Ankara doğumludur. Usta oyuncu ODTÜ” Maden Mühendisliği Bölümü mezunu olduktan sonra Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümünde eğitimini tamamlamıştır. “Salkım Hanımın Taneleri” adlı sinema filmindeki oyunculuğu ile en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülüne layık olan oyuncu yaklaşık 44 yapımda rol almıştır.

  • “Yüzleşme” dizisinde Fazıl
  • “Kınalı Kar” dizisinde Kamber
  • “Hırsız Polis” dizisinde Ali Rıza
  • “Menekşe ve Halil” dizisinde Mithat
  • “Fatmagül’ün Suçu Ne? “dizisinde Münir
  • “Poyraz Karayel” dizisinde Mümtaz
  • “Kördüğüm” dizisinde Oğuz rolünde ekranlara gelmiştir. Başarılı oyuncu son olarak Fox Tv’de yayınlanmış olan “Bir Muzice Olsun” dizisinde Ercüment karakterine hayat vermiştir.

Murat Daltaban Kardeş Çocukları Cemal Videosu

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu