Oyuncu Kadrosu

Kardeş Çocukları Hayal Kim? (Umay’ın Kızı) Hayal’in Gerçek Adı Ne? (Alara Turan Kardeş Çocukları)

Star Tv ekranlarının Gold Film imzalı dizisi Kardeş Çocukları dizisinde ana karakterlerden bir tanesi de Hayal. Umay’ın kızı olan Hayal şimdiden merak konusu. Peki Kardeş Çocukları dizisinde Hayal kimdir, Hayal’in gerçek adı ve bilgileriyle sizlere yazımızda sunulmuştur.

Kardeş Çocukları Hayal Kimdir? Kardeş Çocukları Hayal’in Gerçek Adı Ne?

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl ve Nur Fettahoğlu’nun rol aldığı, yönetmen koltuğunda usta isim Faruk Teber’in oturduğu Kardeş Çocukları dizisinde Umay ve Ümran adında iki kız kardeşin arasında kalan bir doktor olan Yıldırım Saner’in hikayesine tanık olacağız.

Geçtiğimiz sezonda “Fazilet Hanım ve Kızları” dizisinin senaristinin yeni dizisi olan Kardeş Çocukları dizisinde aradan yıllar geçip herkes evlat sahibi olduğunda geçmişte yaşanan olayların bir benzeri bu defa Hayal ve Hayat arasında yaşanacak. Hayal uzun süredir aradığı aşkı Volkan’da bulacak lakin bu defa karşısında dişli bir rakibi olacak: Hayat. İki kuzen arasında kalan Volkan ile yeni bir aşk üçgeni ekranlara gelecek. 

Star Tv ekranlarının en güvendiği dizilerden olduğu konuşulan Kardeş Çocukları dizisinde Hayal hırslı, her dediği olsun isteyen bir kıza hayat verecek. İstediği için vazgeçmek yerine savaşmayı tercih eden Hayal ile Hayat yaşanan olaylar karşısında iki zıt kutba hayat verecekler. Bu yaşananlar geçmiş, kapatılmış tozlu sayfaların da açılmasına sebep olacak. [kirmizibuton]Kardeş Çocukları Hayat Kimdir[/kirmizibuton] için tıklayınız.

Kardeş Çocuklarında Hayatın teyze kızı olan Hayal’in gerçek adı ise alara turan. Alara Turan kimdir yakından tanıyalım. Alara Turan İstanbul doğumlu.kardeş çocukları hayal kim alara turan resmi İstanbul’da bulunan Özel Saint Joseph Fransız Lisesi’nden mezun olan güzel oyuncu halen Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda Tiyatro Bölümü öğrencisidir. Star Tv ekranlarının yeni dizisi Kardeş Çocukları dizisinde Hayal karakteri ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu üniversitede de aktif olarak tiyatro oyunlarında görev almaktadır.

Antony Çehov’un meşhur kitabı Martı’nın sahnelere uyarladığı Martı adlı tiyatro oyunundaki başarısıyla seyirciden tam not alan oyuncu Hayal karakteriyle de adından söz ettirmeye hazırlanıyor. 

Güzelliğiyle de olduğu kadar oyunculuğu ile de adından söz ettiren Turan, Gold Fil’in yeni dizisi Kardeş Çocukları dizisiyle ilk defa bir dizide rol almış olacak. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu