Oyuncu Kadrosu

Kardeş Çocukları Hayat Kim? (Ümran’ın Kızı) Hayat’ın Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Star Tv ekranlarında çok yakında başlayacak olan Kardeş Çocukları dizisi Hayat dizinin ana karakterlerinden bir tanesi. Peki Kardeş Çocukları Hayat kim, Kardeş Çocukları Hayat’ın gerçek adı ne, kaç yaşında, daha önce hangi dizide rol aldı sorularının cevapları yazımızda sizlerle.

Kardeş Çocukları Ümran’ın Kızı Hayat – Kardeş Çocukları Hayat Gerçek Adı

Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği başrollerinde uzun süredir ekranlarda olmayan Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu’nun olduğu dizide iki kız kardeş aynı adama aşık olur. Aynı adama aşık olan iki kız kardeş arasında öyle olaylar yaşanır ki bir daha eskiden olduğu gibi abla-kardeş hallerine geri dönemezler.

Yaşanan olaylar, söylenen sözler bir ömür boyu zihinlerde tazeliğini korur. Aradan yıllar geçer ve iki kız kardeş olan Ümran ve Umay yine karşı karşıya kalırlar.

Yıllar önce yaşadıkları o sıkıntılı dönemin tekrar gün yüzüne çıkması olayları iyice karıştırır. Kardeş Çocukları olan Hayat ve Hayal ise karşı karşıya kalır ve annelerinin paylaştığı kaderi paylaşmak zorunda kalırlar. 

Hayat Kardeş Çocukları dizisinde Ümran’ın kızıdır. Hayal yani Umay’ın kızı Volkan’a deli gibi aşık olur. Hayat da aynı kişiye kalbini kaptırınca yeni olayların yaşanması an meselesidir. Bakalım bu aşk üçgeninde seyirciyi neler bekliyor? Hep birlikte izleyip göreceğiz.kardeş çocukları hayat kim afra saraçoğlu resmiKardeş Çocukları dizisinde Hayat’ın gerçek adı Afra Saraçoğlu. Son olarak yine Star Tv ekranlarından yayınlanmış olan “Fazilet Hanım ve Kızları” dizisinde Fazilet’in küçük kızı Ece’ye hayat vermiş olan oyuncuyu yakından tanıyacak olursak; 1998 doğumlu olan oyuncunun annesi Lütfiye Saraçoğlu’dur.

170 cm boyunda olan oyuncuyu keşfeden kişi Özcan Deniz oldu. Eskişehir Anadolu Üniversite öğrencisi iken onu keşfeden Deniz, başrolünde oynadığı “İkinci Şans” adlı sinema filminde rol almasını sağladı.

Bu filmde Nurgül Yeşilçay’ın kızı olan Çiçek karakterine hayat veren Saraçoğlu, daha sonra “Kötü Çocuk” adlı film ile kariyerine devam etti. Dizi sektörüne ise “Fazilet Hanım ve Kızları” adlı dizi ile adım atmıştır.

Bir süre Eray Altay ile adı anılan güzel oyuncu daha sonra ayrılma kararı almıştır. Son olarak Mert Yazıcıoğlu ([kirmizibuton]Mert Yazıcıoğlu Kimdir[/kirmizibuton] için tıklayınız.) ile “Sırt Sırta” adlı yapımda başrolde yer almıştır. ve ikilinin arasında aşk dedikoduları olsa da bu konuda net bilgiler bulunmuyor. 

Afra Saraçoğlu Kardeş Çocukları Video

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu