Oyuncu Kadrosu

Kardeş Çocukları Mert Kimdir? Bakın Erdem Yılmaz Kim!

Kardeş Çocukları dizisine yeni bir isim! Kardeş Çocukları Mert karakteri diziye yeni gelen karakterlerden bir tanesi. Geçtiğimiz sezonun en beğenilen dizilerinden olan Kardeş Çocukları yeni gününde yeni yüzlerle sezona devam edecek.

Mehmet Aslantuğ, Nur Fettahoğlu, Ayça Bingöl, Afra Saraçoğlu gibi isimlerin rol aldığı Kardeş Çocukları yeni sezonda Pazar günü değil Salı günü ekranlara gelecek. kardeş çocukları erdem yılmaz resmi13 Eylül Salı günü saat 20:00’da Star Tv ekranlarında yayınlanmaya devam edecek olan Çağatay Tosun’un yönetmen koltuğunda oturduğu Kardeş Çocukları oyuncu kadrosuna yeni yüzler ekledi. Mu menajerlik Oyunculuk Ajansına bağlı olarak görev yapan genç oyuncu Erdem Yılmaz Kardeş Çocukları dizisine Mert rolüyle dahil oldu. 

Dizinin yeni yüzlerinden olan Mert karakteri ile ekranlara gelmeye hazırlanan Erdem Yılmaz kimdir, nerelidir, kaç yaşında, hangi yapımda rol aldı sorularının yanıtlarını merak edenler için oyuncunun kısa bir biyografisini sizlere ulaştırmak istedik.

Erdem Yılmaz Kimdir? Nereli? Bakın Oyuncu Hangi Dizide Rol Almış!

“Alın Yazım” ve “Aşkın Bedeli” dizilerinde rol alan Erdem Yılmaz, Mu menajerlik Ajansa bağlı olarak çalışmaktadır. 14 Ağustos 1990 doğumlu olan genç oyuncu 182 cm boyundadır. Koyu kahverengi gözler ve siyah saçlara sahip olan oyuncu Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Üniversiteye tam burslu olarak kabul edilen oyuncu 2014 yılında üniversiteden mezun oldu.erdem yılmaz kardeş çocukları resmi Yeditepe Üniversitesi Sinema Bölümünde yüksek lisans yapmaya devam etmektedir.  Ümit Çırak’dan oyunculuk üzerine eğitim alan Yılmaz, “Aşkın Bedeli” dizisinde Nihat rolüyle dikkat çekmeyi başarmıştır. Bu dizide kötü bir karaktere hayat veren oyuncu “Alın Yazım” dizisinde Ercan karakteri ile seyirci karşısına çıkmıştır.

Son olarak ise “Seni Kimler Aldı” adlı dizide Ömer karakterine hayat vermiştir. Gitar, bağlama, piyano çalabilen oyuncu iyi derece de İngilizce konuşabilmektedir. Genç oyuncu Kardeş Çocukları dizisinde Mert karakteriyle ekranlara gelecek. yer aldığı yapımlarda beğeni almayı başaran Yılmaz’a bizler de yeni projesinde başarılar dileriz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu