Dizi Haberi

Kardeş Çocukları Ne Zaman Başlayacak? 1. Bölüm Hangi Gün Yayınlanacak? İşte O Tarih ve Gün

Stat TV dizilerine bir yenisini eklemeye hazırlanırken Kardeş Çocukları belli bir süre ara vereceği ve 2019 yılında yayına geleceği söylenmişti, öyle de oldu. Entrika ve aile içi şiddeti konu alacak olan dizi Kardeş Çocukları ne zaman başlayacak? Hangi gün yayına girecek ve muhtemelen reyting rakipleri hangisi olduğunu bu yazımızda sizlere anlatacağız.

Daha önceki bir çok yazılarımızda Kardeş çocukları 2019 yılına kalacak bir proje olduğunu söylemiştim. Bir bir ardına kanallar yeni diziler eklese de hepsi birbir final yapıyor çoğu da final yapma şansı bile olmuyor. Star, İstanbullu Gelin’in bitecek olması ayrıca tutan Söz dizisinin de hakkında çıkan final haberlerinden sonra yeniden reytinglerde çok iyi konumlar elde edebilmek için, zamana yaydığı projelerini birbir devreye aldı. Bunlardan biri de Kardeş Çocuklar dizisi oldu.

Bu yazımızda Neyi Anlatacağız

  • Kardeş Çocukları Ne Zaman Başlayacak
  • Hangi Kanal da Hangi Gün Yayınlanacak
  • Dizinin Reytinglerde tutunma şansı ne kadar

Sözlerimi daha fazla uzatmadan hangi gün yayınlanacak ve kaç bölüm ilk etap da ekranda kalacağını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kardeş Çocukları Başlama Tarihi İlk Bölüm

Dizinin ne zaman ve hangi gün başlayacağı günü açıklamanda önce, isterseniz dizinin kısa konusu hakkında konuşalım. İki kardeşim bir adam aşık olmasında öte kardeşlerden birinin diğer kardeşini açlığa sefalete ve ceza evine düşürecek kadar intikam ve kim dolu bir kardeşin yaşadıkları anlatılacak. Umay ile Ümran’ın  hikayesine çocukları Hayat ve Hayal’in de dahil olması ile yıllar önce kapattıkları aynı adama aşık olma hikayesi ve olayı yeniden gündeme düşer.

Her iki anne de çocuklarına kendi çektikleri acıları çekmesin diye diğer yeğenine karşı düşmanca planlar yapsa da Umay’ın bu planı tutacak mı? Hep birlikte bir kardeşin nasıl öz kardeşine bu kadar düşman olabileceğini isliyor olacağız. Peki Kardeş Çocukları 1. bölüm ne zaman yayınlanacak? Hangi kanal da olacak?kardeş çocukları dizi resmi

Editör ekibimizin daha önceki yazılarını da kontrol edip, bu konuda ne düşündüklerini sorduğumda Star TV ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizinin entrika ağırlıklı olduğunu ve İstanbullu Gelin final yapacaksa onun yerine konma ihtimali ağır basıyordu. Ancak, beklentilerimizden erken başlayan dizi Pazar günü rekabet oranı neredeyse çok az diyemeyeceğim.

Çok yakında 2 Şubatta Survivor farklı bir konsept ile reytingleri sallamaya hazırlanırken, hali hazırda reytinglerde Savaşçı dizisinin en tepede olduğu ve kendisi gibi Elimi Bırakma dizinin de entrika, intikam gibi duyguları işlediği için insanları etkilemesi oldukça zorlaşacak.

27 Ocak Pazar günü ilk sınavına çıkacak olan Kardeş Çocuklarını zor bir reyting mücadelesi bekliyor. 2 Şubat’da Survivor’un başlayacak olması dizinin ilk bölüm ilk dakikadan itibaren hikayeye izleyenleri katabilmesi ve anlatacağı duyguyu çok iyi anlatması gerekiyor. Aksi halde 5. bölümü çok zor görür. Kesinlikle zirvede olma şansı var ama yeterince reklamını hala yapamadılar. Bir an evvel daha sıkı reklamını yapmaları gerekiyor diyerek dizinin son yayınlanan fragmanını ekliyorum.

Kardeş Çocukları 1. Bölüm Fragmanı (27 Ocak Pazar)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu