Oyuncu Kadrosu

Kardeş Çocukları Onur Kim? En Son Hangi Dizide Oynadı? Kardeş Çocukları Dizisi Onur’u Kim Canlandırıyor?

Star TV de yakında başlayacak olan Kardeş çocukları oyuncuları hakkına sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Bu yazımızda Elimi Bırakma dizisinde Tarık rolünde yer alan oyuncu Kardeş Çocukları Onur olarak izleyeceğiz. Kardeş Çocukları Onur kim olduğunu ve daha önce hangi dizilerde yer aldığını ve gerçek yaşamı ile ilgileri bu yazımızda detaylıca bulabilirsiniz.

Kardeş Çocukları Onur Kim? Nasıl Bir Karakter İle Karşımıza Çıkacak?

Start TV ekranlarında çok yakında izleyici karşısında çıkacak olan Gold yapım tarafından yapımı üstlenilen ve Faruk Teber’in yöneteceği, şimdilik Murat Dalbant, Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl,  Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Alara Turan gibi güçlü kadroya şimdiden sahip olan diziye,  Kardeş Çocukları Onur karakterine hayat verecek isim de netleşti. Yakın zamanda kendisini Elimi Bırakma Tarık karakteri ile izlediğimiz oyuncu yakın zamanda Kardeş Çocukları dizisi Onur olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Kardeş Çocukları dizisinin hikayesine bakacak olursak; gençlik yıllarında iki kız kardeşin aynı adama aşık olması ve her ikisini de kavuşamamasından yıllar  sonra ortaya çıkan olay eski defterleri açar ve eski konular yeniden gündeme gelir. Hikayenin başlangıcı tam da burası olarak çekişmeli bir aşk hikayesinden bir tık fazla iki kardeşin birbirlerine karşı aldıkları tavır ve yaptıklarını oldukça fazla konuşacağız.

Kardeş Çocukları Onur olarak izleyeceğimiz karakter ise iki kardeşten yani Umran ile Umay’ın eski defterleri açmasına sebep olan kişi olacak. Nasıl mı? Onur yakışıklı olduğu kadar babasının da kim olduğu, iki kardeş olan Ümran ile Umay tarafında öğrenilecek ve yılar önce aynı kişiye aşık olan iki bacının şimdi, kızlarının da aynı durum ile karşı karşıya kalmaması için çabalayacaklar. Bu arada [pembebuton]Kardeş Çocukları Hayat[/pembebuton] kim olduğunu merak ediyorsanız pembe butona basıp ilgili yazımıza ulaşabilirsiniz.

Onur ise bu olayların tam merkezinde yer alacak. Kardeş Çocukları dizisinde Onur ile ilgili çok önemli bir diğer detay ise Onur’un Hayal’a olan ilgisi. Aslında ona deliler gibi aşık olan Onur, Hayal Volkan’a aşık olduğu için bu aşkını da itiraf edemiyor.

Kısaca Onur karakteri ve dizinin hikayesinden bahsettikten sonra Onur’un gerçek adı ve ve daha önce oynadığı dizler hakkında bilgi almak isteseniz gözlerini alt kısımdaki paragrafa kaydırmanız yeterli.

Kardeş Çocukları Dizisi Onur’un Gerçek Adı ve Oynadığı Diziler

Yakın zamanda başlayacak olan ve Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Kardeş Çocukları dizisinde Onur karakterine hayat verecek olan oyuncunun gerçek ismi Batuhan Ekşi’dir. Küçüklükten beri oyuncu olmak için hayat l eden ve gençlik yıllarında ise bu hayalinin peşinden giden Batuhan, Ekim 1990, İstanbul doğumlu olan genç oyuncunun anne ve babası henüz o çocukken ayrılmıştır.

Ekşi yıllarca annesi ve annesinin eşi ile yaşamıştır. 25 yaşında iken üniversiteden mezun olan oyuncu, pek çok oyuncu yetiştirmiş olan Akademi 35,5’ta oyunculuk üzerine eğitim almıştır. Hayatının dönüm noktası ise Vahide Perçin ile tanışması olmuştur. 2011 yılında sevilen dizi Sihirli Annem ile sektöre merhaba diyen oyuncu, bu dizi ile popüler olmayı başarmıştır.Kardeş Çocuklar Onur - Kalbimdeki Deniz Mustafa (Batuhan Ekşi) Resmi 12012 yılında İntikam, 2013 yılında Medcezir, 2015’te Yaz’ın Öyküsü ve Göç Zamanı adlı yapımlarda rol almış olan oyuncu son olarak Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Kalbimdeki Deniz’de Mustafa karakteri beğeni kazanmıştır.

Kardeş Çocukları oyuncuları arasına dahil olmadan önce en son TRT 1’in yakın zamanda yayınlamaya başlattığı ve popüler hale gelen Elimi Bırakma dizisinde kendine Tarık karakterine hayat vermiştir. Batuhan’ın bu rolünü hatırlamak isteyenler için alt kısımda video eklenmiştir.

Kardeş Çocukları Dizisi Onur’un En Son Yer Aldığı Dizisi

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu