Oyuncu Kadrosu

Kardeş Çocukları Rezzan Kim? (Yıldırım’ın Annesi) Usta Oyuncu Kardeş Çocukları’nda!

Star Tv ekranlarında final yapan “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde Tomris karakteriyle dikkat çeken oyuncu bu sezonda Kardeş Çocukları Rezzan karakteri ile seyirciyle buluşacak. Yıldırım Saner’in annesi olan Rezzan hakkında merak edilen detaylar yazımızda.

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Afra Saraçoğlu gibi başarılı oyuncuların rol aldığı Kardeş çocukları dizisi oyuncularına bir yenisi daha eklendi. Mehmet Aslantuğ’un canlandırdığı Doktor Yıldırım Saner karakterinin annesi Rezzan karakteri dizide yeni olayların yaşanması neden olacak. [saributon]Kardeş Çocukları İdil kim[/saributon] için tıklayınız. 

Kardeş Çocukları Rezzan nasıl biridir diye merak edenler için detaylarla devam edelim. Rezzan yıllar evvel kızını kaybetmenin verdiği acı ile sert bir mizaca bürünmüştür. Kızından kalan tek hatıra olan İdil’i büyüten Rezzan her daim onun en büyük destekçisi olmuştur. İdil hem anneannesi Rezzan’ın hem de dayısı Yıldırım Saner’in desteği ile annesinin yokluğunu hissetmemiştir. Başarılı bir tasarımcı olan İdil dizide yeni bir sayfa açılmasına neden olacak. 

Rezzan ise yıllardır evlenmeyen oğlu Yıldırım’ın yalnız kalma isteğini hep yadırgamıştır. Bir türlü oğlunu baş göz edemeyen Rezzan, kendini deyim yerindeyse torunu İdil’e adamıştır. Onun gülümsemesi güldürmüş, ağlaması üzmüştür. Kısaca Rezzan için bu dünyada bir İdil bir de Yıldırım vardır.

Star Tv Kardeş Çocukları Rezzan’ın Gerçek Adı Hayatı

Kardeş Çocukları Rezzan’ın gerçek adı ise Çiğdem Selışık Onat. Son olarak “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde Tomris karakterine hayat vermiş olan usta oyuncu hakkında detaylara geçelim.kardeş çocukları rezzan kim çiğdem selışık onat resmi 14 Mayıs 1939 tarihinde başkentimiz olan Ankara’da dünyaya gözlerini açan Çiğdem Selışık Onat, Robet Koleji mezunudur. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Bölümü mezunu olan usta oyuncu, pek çok tiyatro oyununda yer almıştır. Ankara Devlet Tiyatrosu’nda ve Kenter Tiyatrosu’nda görev yapmıştır.

Oldukça iyi bir Fransızca eğitimine sahip olan oyuncu yönetmenlik konusunda ise Fransa’da bulunan Conservatoire De Le Centre L’est’de eğitim almıştır. Daha sonra yüksek lisans yapmak için ise University of North Carolina At Chapel Hill’i seçmiştir.

Yüksek lisansını tiyatro üzerine yapmıştır. Dört sene Koç Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümünde eğitmenlik yapmış olan oyuncu, 2015 yılında “Çırak” adlı sinema filminin ardından 2017 senesinde de “İstanbul Kırmızısı” adlı sinema filmiyle büyük beğeni toplamıştır.

Ayrıca “Yol Ayrımı” adlı filmde de rol almıştır. Çiğdem Şelışık Onat’ı daha da yakından tanımak isteyenler için oyuncunun Doğa Rutkay’ın programına katıldığı o video ile sözlerimizi noktalamak istiyoruz. İşte bahsettiğimiz o video:

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu