Oyuncu Kadrosu

Kardeş Çocukları Umay Kim? Umay’ın Gerçek Adı Ve Bilgileri

Star Tv ekranlarının yeni dizisi Kardeş Çocukları dizisinde iki kız kardeşin hikayesine tanık olacağız. Bu bahsi geçen iki kız kardeşten biri olan Umay hakkında hazırladığımız bu yazımızda sizlere hem Kardeş Çocukları Umay kimdir hakkında hem de Kardeş Çocukları Umay’ın gerçek adı ve bilgileri hakkında bilgi vereceğiz.

Kardeş Çocukları Dizisi Umay Kim? Umay’ın Gerçek Adı Ne?

Star Tv ekranlarında çok yakında yayın hayatına başlaması beklenen Kardeş Çocukları dizisinde ana karakterlerden bir tanesi olan Umay, Ümran ile iki kız kardeşe hayat veriyor.

Aynı adama aşık olan iki kadının arasında sıkışıp kalan doktor Yıldırım Saner’in hikayesini izleyeceğimiz dizide aradan geçen zamanda iki kız kardeş de kendi yuvasını kurup hayatlarında farklı bir sayfa açar. Ancak kadere bakın ki evlatları da aynı kaderi paylaşmak durumunda kalınca açılmayan eski defterler de bir bir açılır. [saributon]Kardeş Çocukları Yıldırım Bey kim[/saributon] için tıklayınız.

Kardeş Çocukları Umay’ın gerçek adı Nur Fettahoğlu. Peki Nur Fettahoğlu kimdir? Gelin hep birlikte detaylara göz atalım: Kasım 1981 tarihinde Almanya/Duisburg’da dünyaya gelen güzel oyuncu Sihirli Anahtar oyunculuk ajansına bağlı olarak çalışmaktadır.

Haliç Üniversitesi mezunu olan oyuncu Peyker rolü ile hafızalara yer etmiştir. Beşiktaş Lisesi mezunu olan oyuncu daha sonra oda üzerine eğitim almaya karar vererek Haliç Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü’nde eğitim almıştır. Mezuniyetin ardından birkaç bankada çalıştı. Daha sonra SkyTürk kanalında borsa spikerliği yaptı. cennet nur fettahoğlu resmi

Oyunculuk konusunda eğitimini aldıktan sonra Benden Baba Olmaz adlı dizide rol aldı. Gönül Salıncağı adlı dizinin ardından Peyker rolüyle Aşk-ı Memnu’da yer aldı. Kurtlar Vadisi Filistin adlı sinema filminde başrolde yer alan oyuncu Muhteşem Yüzyıl dizisinde de Mahidevran Sultan’a hayat vermiştir. Rol aldığı diğer yapımlar ise Filinta, Hayat Yolunda, Sana Kalbimi Verdim. En son rol aldığı dizi ise BluTv’de yayınlanan Fi dizisidir. Bu dizide Billur karakterini canlandırmıştır. 

37 yaşında olan güzel oyuncunun boyu ve kilosu da merak edilenler arasında. Oyuncu 1,69 cm boyunda ve 54 kg ağırlığında. Murat Aysan ile 2008’de evlenen oyuncu 2011 yılında boşanma kararı almıştır. 2013 yılında Levent Veziroğlu ile evlenen oyuncunun Elisa Güzin adında bir kızı var. Yazımızı sonlandırırken oyuncuyla yapılan bir röportaj ile veda etmek istedik.

Umay Kardeş Çocukları Nur Fettahoğlu Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu