Oyuncu Kadrosu

Kardeşlerim Dizisi Berk Kimdir? [Doruk’un Arkadaşı Berk]

Kardeşlerim dizisi Berk kim? Doruk’un en yakın arkadaşı Berk karakterini kim oynuyor? Kardeşlerim Berk karakteri ve bu karaktere hayat veren oyuncu ve bilgilerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

İlk defa ATV ekranlarında 20 Şubat 202 Cumartesi günü gelen ve ilk bölümden itibaren dört kardeşin acı dolu hikayesini konu alan dizide en çok sinir olunan karakter elbette Doruk’un arkadaşı Berk oldu. Zira Berk tıpkı Kardeşlerim Dizisi Harika gibi dört kardeşe yapmadıkları eziyet kalmadı.

Berk’in özellikle Ömer ve Kadir’e karşı kin ütmesinin arka planında Ömer’in Melisa’ya, Melisa’nın da Kadir’e aşık olması var. Zira Berk Kardeşlerim Dizisi Melisa karakterine aşık olsa da Melisa asla Berk’e yüz vermediği için Berk Melisa’nın çıktığı erkeklere baskı kurup, dünya da bir tek kendisi var gibi davrandığı için dört kardeşe Berk yapmadığı eziyet kalmadı.

Ömer ile Berk’in kavgasına şahit olan Kardeşlerim dizisi Orhan da gençlerin kavgasını ayırmak isterken, Berk’ yanında getirdiği adamları ve kendisi Orhan’ı darp etmesi sonucunda, Orhan ölümden döndü. Kadir ve Ömer, Berk’e haddini bildirmek istese de Kardeşlerim dizisi Akif bey araya girip Ömer’e para teklif etmesi işleri allak bullak etti.

Kardeşlerim dizisi Berk; Doruk’ın en yakın arkadaşıdır. Dizide Melisa’ya aşık olan Berk, anne ve baba sevgisi görmemiş, sevgiye muhtaç şımarık sengin çocuğudur. Berk ile aynı okulda okumaktadır.

Kardeşlerim Dizisi Berk Kimdir

Kardeşlerim Dizisi Berk - Recep Usta
Kardeşlerim Dizisi Berk – Recep Usta resmi

20 Şubat 2021 tarihinde başlayan dizide Doruk’un en yakın arkadaşı aynı zamanda sınıf arkadaşı olarka Kardeşlerim Berk karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Recep Usta’dır. En son 2018 yılında internet dizisi olan Şahsiyet dizisinde Deva karakterine hayat vermiştir.

Oyuncu Recep Usta Kimdir (Kardeşlerim Berk)

2 Kasım 1997 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Annesi Samsunlu, babası ise Karamanlıdır. Recep Usta aslen Karamanlıdır. Lakin İstanbul da doğup büyümüştür. Ailenin en küçüğüdür. Kendisi dışında 3 kardeşi vardır.

Oyuncu Recep Usta Kardeşlerim Berk
Oyuncu Recep Usta Kardeşlerim Berk resmi

Recep Usta Marmara Üniversitesi Dış ticaret bölümünden mezun olmuştur.  Ancak aklında hep oyuncu olmak olduğu için oyuncu seçmelerine gidip kendisini göstermek istemiştir. 2018 yılında Şahsiyet dizisinin seçmelerinde Deva karakterini yorumlaması ile bir anda dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Recep Usta’nın Dizileri

  • 2021 – Mavera – Mansur
  • 2021- Kardeşlerim
  • 2018- Şahsiyet / Deva (İnternet Dizisi)

Recep Usta Kardeşlerim dizisi Berk karakterini sezon sonunda kadar kesinlikle devam ettirecektir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu