Oyuncu Kadrosu

Kardeşlerim Dizisi Doruk Kimdir? Asiye Doruk Aşkı

Atv’nin en sevilen dizilerinden biri olan Kardeşlerim dizisinde en sevilen karakterlerden biri Doruk karakteri. Bakın Kardeşlerim Dizisi Doruk kimmiş!

Kardeşlerim dizisinde Doruk, Nebahat ve Akif çiftinin oğludur. Önce Harika ile sevgili olsa da Asiye’ye aşık olur. Bu aşk çiftin birlikte yaptığı düetlerle daha da artar. Bakın Kardeşlerim Dizisi Doruk gerçek hayatı hakkında hangi detaylar sizi bekliyor!

Kardeşlerim Dizisi Doruk Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Onur Seyit Yaran Kardeşlerim dizisinin Doruk’u olarak dikkat çekmektedir. Son olarak TRT 1 dizisi olan “Vuslat” dizisinde Finans uzmanı Enes karakterine hayat vermiştir.

Vuslat dizisi Enes (Onur Seyit Yaran)

Onur Seyit Yaran; 1996 doğumlu olan yakışıklı oyuncu Haliç Üniversitesi Spor Akademisi mezunudur. Milli satrançlar da ve müsabakalarda ülkemizi gururla temsil eden Onur Seyit, 2016 yılında Best Model of Turkey isimli güzellik yarışmasında birinci olmuştur. kardeslerim dizisi doruk resmi

Arkadaşlarının desteği ile oyunculuğa adım atan Onur Seyit’in ilk dizi deneyimi TRT ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim dizisi oldu. Dizide Canberk karakterine hayat veren Onur, dizide gerçek manada rolünün hakkını verdi. Bir çok eleştirmenlerde tam not alan Onur, 187 cm boyundadır.

Mankenlikten oyunculuğa geçiş yapan Onur Seyit, mankenlikten kamera önü oyunculuğuna geçişte bir çok yerden bu konuda eğitim almıştır.

Best Model yarışmasını da kariyer yarışması olarak gördüğünü söyleyip fiziksel görünüşünden ziyade yaptığım işlerle konuşulmaktan hoşlandığını dile getiriyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

10 Yorum

  1. Sana Asigim Onur Seyit Yaran. Çok yakisiklisin dizideki rolunu çok iyi oynamissin tam senlik karekter. Ben de seninle ayni senede doğdum.

  2. Harikasin onur seyit yaran suman Ben semi seyretyorin
    Onur seyit yaran han, galni prostate San😁😀😍😍😍☎benim numaram 88888888888

  3. 17 yasimda evet tkm da yasyon senin hayraninim ben senin her daknin izlyorum ruyada bile sizi goryorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu