Oyuncu Kadrosu

Kardeşlerim Dizisi Harika Kimdir? [Suzan’ın Kızı]

Kardeşlerim Dizisi Harika karakterine hayat veren oyuncu dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bu yazımızda Kardeşlerim Harika kimdir sorusunu daha doğrusu hangi oyuncu Harika karakterini canlandırdığını detaylı bir şekilde açıklanacaktır.

20 Şubat Cumartesi günü ATV ekranlarında başlayan dört kardeşin acı dolu hikayesini evlerimize konuk ettiğimiz ATV’nin sevilen dizisinde önemli isimlerden biride Suzan’ın öz kızı Harika oldu. Suzan dört kardeşi hor görüp onları okulda rezil ederken kendi içerisinde çalma hastalığı, babası ile annesinin arasında ki kavga ve sevgisizlikten bulanan bir isimdir.

Harika geçtiğimiz bölümde kendi annesi Kardeşlerim dizisi Suzan karakteri ile Kardeşlerim dizisi Akif karakterlerini yasak aşk yaşadığına şahit olmuş, hatta hamile olan annesi Suzan’ın babası Kenan’dan değil Akif beyden olduğunu anlayınca annesi Suzan’ı Merdivenlerden aşağıya iteklemiş, annesi Suzan bunu olay sonrasında bebeğini düşürmüştü.

Kardeşlerim Harika kimdir (Gözde Türker) Resmi
Kardeşlerim Harika Resmi

Suzan aslında Kenan’dan evvel başka bir isimle aşk yaşamış, Suzan’ın babası bu aşkı duyar duymaz fabrikanın sahibi olan Kenan ile zorla evlendirmiştir. Suzan sevdiği adamdan hamile kalmış, Ömer’i dünyaya getirse de Kenan Ömer’i kabul etmediği için cami avlusuna bırakmışlardır.

Asiye ile Kadir’in annesi Ömer’e de annelik etmiş bu yaşına kadar getirmiştir. Harika ise bir kardeşi olduğunun farkında olmadan bu zaman kadar büyümüştür. İlerleyen bölümde Harika Ömer’in kardeşi olduğunu öğrenecek.  Kısaca Kardeşlerim dizisi Harika karakteri bu hikaye çerçevesinde karşımıza çıktı ve çıkmaya da devam edecek.

Kardeşlerim Dizisi Harika Kimdir

20 Şubat 2021 tarihinde başlayan Kardeşlerim dizisi Harika karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Gözde Türker’dir. Gözde Türker, 17 Eylül 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.

Kardeşlerim dizisi Harika kimdir (Gözde Türker) Resmi
Kardeşlerim dizisi Harika Resmi

2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Safiye Sultan karakteri ile profesyonel oyunculuğa adım atan Gözde Türker 2016 yılında Poyraz karayel dizisinde Melis karakterini canlandırmıştır. En son 2018 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan Baş rollerinde Özcan Deniz ile Aslı Enver’in baş rollerinde yer aldığı dizide Gözde Türker Ülfet karakterini canlandırmıştır.

Kariyerine yakın zamanda adım atan Gözde Türker kimdir konusunda çok daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu