Oyuncu Kadrosu

Kardeşlerim Dizisi Oğulcan Kimdir? Şengül’ün Oğlu

Kardeşlerim dizisi Oğulcan karakteri hakkında merak edilen tüm detaylar yazımızda sizleri bekliyor. Kardeşlerim dizisi Oğulcan kim, Kardeşlerim dizisi Oğulcan gerçek adı ne, hangi dizide oynadı sorularının yanıtları bu yazıda!

Kardeşlerim dizisi Oğulcan, Orhan ve Şengül çiftinin oğludur. Aybike’nin abisi olan Oğulcan birlikte büyüdüğü kuzenlerine herkesten çok değer verir.kardeslerim dizisi ogulcan resmi

Oğulcan, kuzenlerine kötü davranan annesine de yeri geldiğinde kızar. Kuzeni Ömer ile çok iyi anlaşır, tüm sırlarını ona anlatır. Sınıf arkadaşı Harika’ya aşık olan Oğulcan bakın hangi dizide de oynamış!

Kardeşlerim Dizisi Oğulcan Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Cihan Şimşek Kardeşlerim Dizisi Oğulcan rolüyle ekranlara gelmektedir. Son olarak “4n1k” dizisinin Sinan’ı olarak izlediğimiz oyuncu, gurbetçi bir ailenin çocuğudur. Ağustos 1992 yılında Almanya’da hayata gözlerini açan yakışıklı genç oyuncu Aslan burcudur.

cihan simsek resmi

 2009 yılında Fox TV ekranlarında yayınlanan “Bez Bebek” dizisinde “Selim” karakterine hayat vermiştir. Ardından 2012 yılında yayınlanan baş rolünde yer aldığı “Zil Çalınca”  dizisinde kendisini izlemiştik. Cihan Şimşek buradaki performansları ile büyük beğeni alıp hemen ardından bir çok yapımda yer almayı başardı.

Bunlara da kısaca değinecek olursak 2013 yılında “Bir Yastıkta” dizisinde “Poyraz”, 2014 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Beni Böyle Sev” dizisinde “Deniz” karakterine hayat verdi. 2016 yılında Hanim Köylü dizisinde yer almıştır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu