Oyuncu Kadrosu

Kardeşlerim Dizisi Ömer Kimdir? Harika İle Kardeş Mi?

Kardeşlerim Dizisi Ömer kimdir? Hangi oyuncu Kardeşlerim Ömer karakterini canlandırıyor? Harika ile Ömer gerçekten kardeş mi? ATV’nin sevilen dizinde dört kardeşten biri olan Ömer rolünü canlandıran oyuncu daha önce hangi dizi ve filmler de rol aldı? İşte bu soruların cevapları haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

İlk defa 20 Şubat Cumartesi günü ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan dizi beklentilerin üzerinde izlenme oranlarında ulaşması ile dizide yer alan oyuncu ve bilgileri de aynı oranda merak edilmeye başlandı. Dizide en kritik karakterlerden biri olan Ömer karakteri Harika’nın üvey kardeşi olması bir ana Ömer’i gündeme getirdi.

Kardeşlerim Dizisi Ömer Kimdir

20 Şubat Cumartesi günü ATV ekranlarında başlayan kardeşlerim dizisi Ömer karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Yiğit Koçak’dır. En son Gel dese Aşk dizisinde Sitare’nin oğlunun canlandıran genç oyunu Kardeşlerim dizisi ile bir adına popüler oldu. Özellikle fakirlik üzerine ettiği duygu dolu konuma milyonları ağlattı. İşte o konuşma;

 

Ömer’in bu isyanını duyan milyonlarca insan göz yaşlarını tutamadılar. Kardeşlerim dizisi Suzan‘ın oğlu olan Ömer yıllar önce Suzan yasak aşk yaşadığı kişiden hamile kalır. Suzan’ın babası hemen patronu Kardeşlerim dizisi Kenan ile evlenmesini sağlar. Kenan doğum yapan Suzan’ın oğlunu istemeyince Suzan’ın babası Ömer’i cami avlusuna bırakır. O gün camiden çıkan Kardeşlerim dizisi Orhan ve abisi cami havlusuna bırakılan çocuğu alıp eve getirir.

Orhan ve abisi yetimhaneye vermek istemediği için yakın zamanda Asiye’nin doğduğunu, nüfusa gidip ikiz olarak kaydettireceğini söyler. yıllarca bu sura açığa çıkmasa da Kardeşlerim dizisi Şengül bu sırra vakıf olur.

Kardeşlerim dizisi Ömer Kimdir (Yiğit Koçak) Resmi
Kardeşlerim dizisi Ömer Resmi

Şengül 8 Mayıs Cumartesi günü ekrana gelecek olan bölümde Suzan’ın kapısına dayanıp Ömer’in annesi olduğunu söylemek üzereyken Kadir yetişir. Bakalım Şengül gerçeği Suzan’a söyleyebilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

=> Kardeşlerim Dizisi Harika karakteri ve bu karaktere hayat veren oyuncu hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Yiğit Koçak Kimdir (Kardeşlerim Ömer)

Kardeşlerim dizisi Ömer karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Yiğit Koçak. En son  Gel Dese Aşk dizisinde Sitare’nin oğlu Onur karakterine hayat vermiştir.

Kardeşlerim Ömer (Yiğit Koçak) Resmi
Kardeşlerim Ömer Resmi

Yiğit Koçak Ekim 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Samsun ilinde dünyaya gelen oyuncu son olarak yine Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Kimse Bilmez” dizisinde Sinan rolüyle ekranlara gelmiştir. 188 cm boyunda olan oyuncu Akademi 35 Buçuk’ta oyunculuk üzerine eğitim almıştır.

Terazi burcu olan Koçak, vineleriyle de tanınmaktadır. Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümü mezunu olan genç oyuncu, 2017 senesinde yine Atv’de yayınlanmış olan “Seni Kimler Aldı” ile ilk kez kamera karşısına geçmiştir.

yigit kocak resmi

Bu dizide canlandırdığı Mehmet rolü ile beğeni kazanan oyuncu, pek çok reklam filminde rol almıştır. Son olarak “Kimse Bilmez” dizisinde rol alan oyuncu dizide dizinin ana karakteri olan Sevda’nın erkek kardeşi olan Sinan rolüyle izleyiciden tam not aldı.

Kardeşlerim dizisi Ömer karakterini canlandıran Yiğit Koçak dizinin sonuna kadar devam ettirmesi bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

    1. Ayy bu yorumu benmi yazmışım hiç hatırlamıyorumm valla🤦‍♀️🤦‍♀️ben diyorum benim kafam arada marsa uçar😂😄

  1. Ömercim seni çook seviyorum ❤keşke #Ömer❤Melisa olsa ne güzel olur dimi👍👍☺💜🥰

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu