Oyuncu Kadrosu

Kardeşlerim Dizisi Şengül Kimdir? [Orhan’ın Eşi Şengül]

Kardeşlerim Dizisi Şengül karakteri ilk bölümde hem en çok dikkat çeken hem de en çok sinir olunan karakter olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bu yazımızda Kardeşlerim Şengül Eren karakterine hayat veren ve dört kardeşin yengesi olarka karşımıza çıkan oyuncunun gerçek adı ne? daha önce hangi diz ive filmde rol aldı? Soruların cevaplarının haberimizin devamında sizleri bekliyor.

ATV ekranlarında 20 Şubat Cumartesi günü başlayan ve ilk bölümü ile beş ve üzerine bir reyting ile başlaması ile umut vaad eden dizide yer alan oyuncuları siz değerli okurlarımıza tek tek tanıtmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Bugün dizide kritik öneme sahip kardeşlerin yengesi olan Şengül karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncunun bilgilerini açıklayacağız.

Kardeşlerim Dizisi Şengül Kimdir

Kardeşlerim dizisi Şengül (Fadik Sevin Atasoy) Resmi

NTC Medya’nın yapımını üstlendiği ATV ekranlarında geçtiğimiz cumartesi günü yayın hayatına başlayan Kardeşlerim dizisi Şengül karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Fadik Sevin Atasoy. Babası da kendisi gibi sanatçı olan Fadik ismini o doğduğunda babasının sahnelediği oyunun adıdır.

=> Kardeşlerim dizisi Orhan kimdir? Hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Fadik Sevin Atasoy Kimdir

1 Ekim 1975 yılında Ankara da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk üzerine Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünü tamamlamıştır. Yine aynı üniversite de yüksek lisansının “Oyunculuk Sanatında Diksiyon ve Fonetik ” üzerine tez yazıp yüksek lisans mezunu olmuştur.

Kardeşlerim Şengül (Fadik Sevin Atasoy) Resmi

Ailesinde herkes sanatçı olan Fadik’in annesi Emel Göksu Devlet Tiyatrosu sanatçısıdır. Erkek kardeşi Devlet Opera ve Balesi Bale sanatçısı İbrahim Eren Keleş olan Atasoy kendisi de tiyatro sanatçısıdır. İngilizce, İtalyanca, Almanca, Fransızca ve Bulgarca konuşabilmektedir.  TRT’de sunuculuk da yapmıştır.

İlk defa kamera karşısında 2000 yılında “Bizim Evin Halleri” isimli dizi ile profesyonel oyunculuğa adım atan Fadik “Ay Lav Yu”, “Merhaba”, “Aynadaki Düşman”, “Ah Kalbim”, “Avrupa Yakası”, “Dudaktan Kalbe” oyuncunun rol aldığı yapımlardan bazılarıdır. En son 2016 yılında “The 6th Degree” filminde rol alan Fadik Sevin Atasoy Kardeşlerim dizisi Şengül ile bir anda dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Kardeşlerim dizisi gidiyor şuan Yaa ben Bu Şengüle kızıyorum yaa
    İnsanda hiçmi vicdan olmaz Başını nasıl yastığa koyar Çoçuklar yağmurda kalıyor Yemek veriyor ama etini koymaz bu
    insanlık mı yaa ben kedini, görünce soğukta dışarda acırım yemek veririm eve alamasamda bı yol bulurum soğukta kalmasın Şengül e ne diyim Çoçuklara verilen parayı bile benimsedi yaa Peess diyorum inşallah o öksüzlerin ahi tutar Akifi nasıl oldu ama Çoçuklarin babaları gibi düştü Kadirde
    Temizyürekli bilmiyor tabi Harika dizi FİlİZİM Teşekkürler 🙏😊♥️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu