Oyuncu Kadrosu

Kardeşlerim Dizisi Suzan Kimdir? [Akif’in Sevgilisi Kenan’ın Eşi]

Kardeşlerim Dizisi Suzan karakterine hayat veren oyuncu ve bilgileri bu yazımızda sizler için hazırladık. Daha ilk bölümde Kardeşlerim Suzan ile Akif’in arasında ki yasak aşkı öğrenen Hatice ve sonrasında eşinin vefat etmesi Suzan karakterini bu hikayenin merkezine yerleştirdi.

20 Şubat Cumartesi günü yayın hayatına ATV ekranlarında başlayan ve ilk bölümü ile iyi sayılabilecek bir başlangıca imza atan dizide tüm karakterleri tek tek tanıtmaya devam ediyoruz. İlk olarak Kardeşlerim dizisi Akif karakterini siz değerli okurlarımıza tanıtmıştık. Şimdi Akif’in eşi Suzan rolü ve bu role hayat veren oyuncu hakkında bilgilere yer vereceğiz.

Kardeşlerim Dizisi Suzan Kimdir

Kardeşlerim dizisi Suzan - (Ahu Yağtu) Resmi

ATV ekranlarında yeni başlayan Kimsesizler dizisinde Kenan’ın eşi Suzan karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Ahu Yağtu’dur. Dizide hem Kenan ile evli hem de Akif’in sevgilisi olarak dikkatleri, üzerine çeken başarılı oyuncu en son Kadın dizisi Pırıl karakterini canlandırmıştır.

Ahu Yağtu Kimdir

Ahu Yağtu, 11 Temmuz 1978 İzmir’de dünyaya gelmiştir. Çocuk yaşta anne ve babası ayrılmıştır. 1993 senesinde mankenlik yaparak geçimini sağlamaya başlayan güzel oyuncu Ahu sadece mankenlik değil aynın zamanda moda editörlüğü, stil danışmanlığı da yapmıştır. Bir zamanların popüler yarışma programı olan “Biri Bizi Gözetliyor” isimli programda sunuculuk yapmıştır.

Kardeşlerim Suzan kimdir - (Ahu Yağtu) Resmi

Mankenliğe de halen devam eden Ahu Bebekte bir butik sahibidir. Ahu Yağtu 1,72 boyunda, 55 kilodur ve yengeç burcudur. Kampusistan, Savcının Karısı, Komiser Nevzat, Kavak Yelleri, Aşk ve Ceza, Bir Avuç Deniz adlı yapımlarda yer almıştır. Bunun yanında reklam filmlerinde de rol almıştır.

İkinci evliliğini Cem Yılmaz ile gerçekleştiren oyuncunun bu evlilikten bir de oğlu vardır. 2013 senesinde Cem Yılmazdan boşanmıştır. Paramparça adı dizide Candan karakteri dikkat çeken manken ve oyuncu Kardeşlerim dizisi Suzan karakteri ile şimdiden dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu