Oyuncu Kadrosu

Kardeşlerim Oyuncuları Karakterleri Konusu (Atv)

Kardeşlerim oyuncuları, karakterleri, konusu yazımızda sizlerle! Atv ekranlarında çok yakında yayınlanacak olan Kardeşlerim dizisi hakkında merak edilen tüm detaylar sizlerle!

Kardeşlerim Hangi Kanalda?

Kardeşlerim dizisi Atv ekranlarında yayınlanacak.

Kardeşlerim Ne Zaman Yayınlanacak?

Kardeşlerim dizisi Atv ekranlarında 20 Şubat Cumartesi gü yayınlanmaya başlamıştır.

Kardeşlerim Dizisi Konusu Ne?

Atv ekranlarının yeni dizisi Kardeşlerim dizisinde “Gerçek kardeşlik paylaşılan acıda başlar…” sözüyle dikkat çeken dizisi kardeş olmayı, ailede doğruyu ve yanlışı güzel anlatımıyla seyirciyle buluşturacak.

Kardeşlerim Oyuncuları Gerçek Adları

Celil Nalçakan (Kardeşlerim Akif)

Kardeşlerim dizisi Akif karakterini canlandıracak oyuncunun gerçek adı Celil Nalçakan’ıdr. En son Kırmızı Oda dizisinde rol alan başarılı oyuncu Poyraz Karayel dizisinde popüler olmuştur.

celil nalcakan resmi

Haziran 1978 doğumludur. Sivas doğumludur.  Cumhuriyet Üniversitesi Jeoloji mühendisliği bölümüne girse de orada tanıştığı tiyatroya karşı ilgisinin olduğunu anladı ve hemen Sivas Devlet tiyatrosunda kendisini geliştirmeye ve eğitim almaya başladı.  “Bir Aile Hikayesi” dizisinde Cem rolüne hayat vermiş olan oyuncu son olarak “Kırmızı Oda” dizisinde Garip rolüyle dikkat çekmiştir.

Celil Nalçakan’ın canlandıracağı Kardeşlerim dizisi Akif karakteri hakkında çok daha detaylı bilgi, almak için tıklayınız.


Ahu Yağtu (Suzan)

Sadakatsizi dizisi Suzan dizide Kena’ın karısıdır. Ancak Akişf ile yasak aşk yaşamaktadır. Harika ve Doruk’un annesidir.

1978 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Modellik ile başladığı kariyerine oyunculuk ile devam etmiştir.Ahu Yağtu Resmi 1 Sunucu yönüyle de tanınan oyuncu son olarak “Kadın” dizisinde Pırıl rolüyle büyük başarı elde etmiştir.  1993 senesinde mankenlik yaparak geçimini sağlamaya başlayan güzel oyuncu Ahu sadece mankenlik değil aynın zamanda moda editörlüğü, stil danışmanlığı da yapmıştır. Bir zamanların popüler yarışma programı olan “Biri Bizi Gözetliyor” isimli programda sunuculuk yapmıştır.

Ahu Yağtu’nun canlandırdığı Kardeşlerim dizisi Suzan karakteri hakkında çok daha detaylı bilgi, almak için tıklayınız.


Murat Onuk (Kenan)

Akif’în iş ortağdır. Aynı zamanda Suzna’ın eşi olan Kenan başarılı ve iş kolik bir adamdır. İşini evinden önce tutan Kenan Suzan ile evlendiği dönem de bir hata yaptığını düşünmekte. bunda dolayı eşine karşı oldukça soğuk birisi. Suzna da kaybettiği mutlulu çok ama çok yanlış kişiden aramıştır. Akif ile yasak aşk yaşayan Suzan2ın kendisini affettiğini henüz fark edemedi.

Kardeşlerim dizisi Kenan (Akif'in ortağı)

Kardeşlerim dizisi Kenan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Murat Onuk’dur. En son Fox TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Birol karakterini canlandırmıştır.

Geçtiğimiz yıl yaz aylarında başlayan Afili aşk dizisinde Rauf karakterine hayat vermiş olan oyuncu, 1960 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1,73 m boyunda olan oyuncu 75 kg ağırlığındadır.

Murat Onuk’un canlandırdığı Kardeşlerim dizisi Kenan karakteri hakkında çok daha detaylı bilgi, almak için tıklayınız.


Cüneyt Mete (Orhan)

9 Eylül 1970 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu son olarak “Aşk ve Mavi” dizisinde Cemal rolüne hayat veren oyuncu, “Unutma Beni” dizisinde Kenan rolüne hayat vermiştir. cuneyt mete resmi“Aşkların En Güzeli”, “Beni Affet”, “Ayrılık”, “Zincirbozan” oyuncunun rol aldığı bazı yapımlardır. Aşk ve Mavi dizisin de Cemal Göreçki karakteri ile popüler olan oyuncu renkli kişiliği ile normal yaşamında da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Cüneyt Mete’nin canlandırdığı Kardeşlerim dizisi Orhan karakteri hakkında çok daha detaylı bilgi, almak için tıklayınız.


Fadik Sevin Atasoy (Şengül)

1 Ekim 1975 yılında Ankara da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk üzerine Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünü tamamlamıştır. Yine aynı üniversite de yüksek lisansının “Oyunculuk Sanatında Diksiyon ve Fonetik ” üzerine tez yazıp yüksek lisans mezunu olmuştur.

fadik sevin atasoy resmi

1 Ekim 1975 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen oyuncu, TRT’de sunuculuk yapmıştır. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu, “Ay Lav Yu”, “Merhaba”, “Aynadaki Düşman”, “Ah Kalbim”, “Avrupa Yakası”, “Dudaktan Kalbe” oyuncunun rol aldığı yapımlardan bazılarıdır.

Fadik Sevin Atasoy’un canlandırdığı Kardeşlerim dizisi Şengül karakteri hakkında çok daha detaylı bilgi, almak için tıklayınız.


Halit Özgür Sarı (Kadir)

Ekim 1993 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Bilgi Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunudur. halit ozgur sari resmiÜniversite yıllarında tanıştığı tiyatro ile yakından ilgilenmeye başlaması ile sektöre Diriliş Ertuğrul dizisi ile başlamıştır. Son olarak “Kırmızı Oda” dizisinde Murat karakterine hayat vermiştir.

Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye)

15 Nisan 2004 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. “Kuzgun” dizisinde Naz karakteriyle ekranlara gelmiş olan oyuncu, “Aşk Yeniden” dizisinde Elif Su karakteriyle seyirci karşısına çıkmıştır.su burcu yazgi coskun resmi

“Bizim Hikaye” dizisinin Ceylan’ı olarak izlediğimiz güzel oyuncu “Bizi Hatırla”, “Sana Bir Sır Vereceğim”, “Kara yazı”, “Karadayı”, “Dabbe Bir Cin Vakası” yapımlarında rol aldı. Son olarak “Kırmızı Oda” dizisinde Güler karakterine hayat vermiştir.

Yiğit Koçak (Ömer)

Yiğit Koçak Ekim 1995’te dünyaya gelmiştir. Samsun doğumlu olan oyuncu son olarak yine Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Kimse Bilmez” dizisinde Sinan rolüyle ekranlara gelmiştir. 188 cm boyunda olan oyuncu Akademi 35 Buçuk’ta oyunculuk üzerine eğitim almıştır.yigit kocak resmi

Terazi burcu olan Koçak, vineleriyle de tanınmaktadır. Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümü mezunu olan genç oyuncu, 2017 senesinde yine Atv’de yayınlanmış olan “Seni Kimler Aldı” ile ilk kez kamera karşısına geçmiştir. Son olarak “Gel Dese Aşk” dizisinde Onur karakterine hayat verdi.

Simge Selçuk (Nebahat)

1975, Ankara doğumlu. Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları mezunu olan oyuncu “Galip Derviş” dizisinde Meltem karakteriyle de beğeni almıştır.zumrudu anka simge selcuk resmi“Avrupa Avrupa” dizisinin Matmazel’i olan oyuncu “Küçük Kadınlar” dizisinde Tezer rolüyle de hafızalara yer etmiştir. Simge Selçuk için bir döneme damgasını vuran “Ayrılsak Da Beraberiz” dizisindeki Serpil karakteri oyuncunun kariyerinde çok önemli bir yere sahip. Son olarak “Zümrüdüanka” dizisinde Nezaket karakterine hayat vermiştir. 

Damla Su İkizoğlu (Melisa)

20 Ocak 2020 tarihinde yayınlanan Babil dizisinin 9 bölümünde Polis Ayşe’nin kardeşi Buse karakteri olarak karşımıza çıktı.Damlasu ikizoğlu kimdir

Damlasu İkizoğlu; Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunudur. Renda Güner ajansına kayıtlı olan Damlasu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi ile Temel Oyunculuk Eğitimi almıştır.

Onur Seyit Yaran (Oğulcan)

Onur Seyit Yaran; 1996 doğumlu olan yakışıklı oyuncu Haliç Üniversitesi Spor Akademisi mezunudur. Vuslat dizisi Enes (Onur Seyit Yaran)Milli satrançlar da ve müsabakalarda ülkemizi gururla temsil eden Onur Seyit, 2016 yılında Best Model of Turkey isimli güzellik yarışmasında birinci olmuştur. “Kalk Gidelim” dizisinde canberk rolüne hayat veren oyuncu, son olarak “Vuslat” dizisinde rol almıştır. 

Cihan Şimşek (Oğulcan Eren)

Ağustos 1992 yılında Almanya’da hayata gözlerini açan yakışıklı genç oyuncu Aslan burcudur. Cihan Şimşek kameralara uzak birisi değil. 2009 yılında sanırım gene Fox TV ekranlarında yayınlanan “Bez Bebek” dizisinde “Selim” karakterine hayat vermiştir. 4n1k sinan kim (4n1k sinanın gercek adı)Ardından 2012 yılında yayınlanan baş rolünde yer aldığı “Zil Çalınca”  dizisinde kendisini izlemiştik. Son olarak “4N1K” dizisinde Sinan karakterine hayat vermiştir.

Kaan Sevi

25 Nisan 1995 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiş olan oyuncu Kardeşlerim dizisi oyuncuları arasında yer almaktadır. kaan sevi resmi

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunu olan oyuncu, 180 cm boyunda 78 kg ağırlığındadır.

Melis Minkari

20 Ağustos 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Dialog Anlatım İletişim’de oyunculuk eğitimi almıştır.  melis minkari resmiCraft Oyunculuk Atölyesinde oyunculuk eğitimi almış olan oyuncunun ilk rol aldığı dizi Kardeşlerim dizisidir.

Recep Usta

2 Kasım 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu “Şahsiyet” dizisinde Deva karakterine hayat vermiştir. recep usta resmiKariyerine Kardeşlerim dizisiyle devam etmektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu