Haberler

Kayıp İnci Çok Yakında Show Tv’de

Show Tv yeni sezonda yeni dizilerle adından çokça söz ettirmeyi başarmak yolunda adımlar atmakta. Yaz sezonunda yeni diziler listesine epeyce isim ekleyen Show Tv, bu sezonda yeni yapımlarla seyirciyi ekranlara kilitleyecek gibi görünüyor. Bu sezonda izleyiciye merhaba diyecek olan bir dizi de Kayıp İnci. İşte dizi hakkında merak ettikleriniz…

kayıp inci resmi

Mass Media’nın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Özer Kızıltan’ın oturduğu Kayıp İnci, çok yakında seyirciyle Show Tv ekranlarında buluşacak. Kayıp İnci için diziden ziyade televizyon sineması şeklinde bahsetmemiz daha doğru gibi. Zira yapımcıları Kayıp İci hakkında konuşurken televizyon sineması kelimesi tercih etmekte. Henüz dizinin konusu hakkında detaylı bilgi verilmese de Kemalettin Tuğcu’nun “Bir Garip Kızcağız” adlı eserinden bir uyarlama olduğunu siz değerli izleyicilerimizle paylaşalım. Kayıp İnci’nin oyuncu kadrosu da oldukça sevilen isimlerden seçilmiş. Su Kutlu ve İsmail Hacıoğlu’nun başrol oyuncusu olduğu Kayıp İnci’de Su Kutlu ressam bir kıza hayat verecek. İşte merak edilen o oyuncular hakkında detaylar.

Kayıp İnci Oyuncu Kadrosu

su kutlu resmi

Su Kutlu

1 Ocak 1991 tarihinde dünyaya gelen oyuncu,  diğer oyunculardan farklı olarak oyunculuk konusunda üniversite okumamıştır. Daha önce Eti ve Maximus gibi pek çok reklamda oynayan güzel oyuncu, 1,66 boyunda ve 45 kilodur.  Güzel Köylü adlı televizyon dizisinde Sude karakterine hayat vermiştir. Bu diziden dizi çekimleri için gittiği Muğla’da bulunduğu bir barda kavga etmesi nedeniyle ayrıldığı da dedikodular arasında yer almıştır.  Kavga sebebinin ise içkisini dışarda içmek istmesine karşı çıkılması olduğu söylentiler arasında yer almıştır. Hayatımın Rolü, Ali Ayşe’yi Seviyor, Çalıkuşu, Güzel Köylü, Tutar Mı Tutar adlı ypımlarda rol alan oyuncu Kayıp İnci’de bir ressama hayat verecektir.

ismail hacıoğlu resmi

İsmail Hacıoğlu

30 Kasım 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, 1,82 boyunda ve 72 kilodur. Duygu Kaya ile evli olan İsmail Hacıoğlu, Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvarı’nda başladığı eğitimini yarıda bırakmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim alan oyuncu, Çakal karakterine hayat vererek 6. Sadri Alışık Sanat Ödüllerinde yılın en iyi erkek oyuncusu olarak adından söz ettirdi. Daha önce Bana Şans Dile, Anlat İstanbul, Kabadayı, Sınav gibi yapımlarda oyunculuktaki ustalığını göstermiştir. 2002 senesinde Koçum Benim dizisiyle dizi sektörüne adım atan Hacıoğlu, Bir İstanbul Masalı, Beyaz Gelincik, Sinekli Bakkal, Gece Sesleri, Şüphe, Firar, Osmanlı Tokadı adlı dizilerde rol aldı. 

levent özdilek resmi

Levent Özdilek

1955 senesinde Adana’da dünyaya gelen oyuncu daha önce pek çok yapımda yer almıştır. Babası Yılmaz Güney ile arkadaş olan ünlü oyuncu, çok küçük yaşlarda sahne tozunu yutmuştur. Ankara Devlet Konservatuvarı mezunu olan Özdilek, dört defa evlenmiş ancak evliliklerini devam ettirememiştir. 

suna selen resmi 1

Suna Selen

1 Temmuz 1939 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı oyuncu, gerek tiyatro gerekse film ve dizi sektöründe pek çok yapımda yer alıp adından söz ettirmeyi başarmıştır. Beşiktaş Devlet Konservatuvarı mezunu olan oyuncu, hukuk, resim, felsefe ve sosyoloji konusunda da eğitim almıştır. Devlet Tiyatrosu oyuncusu olan Selen’in anneannesi 50 tl’nin arka tarafındaki Fatma Aliye Hanımdır. Daha önce modellik de yapan oyuncu, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler filmindeki cadıya hayat vererek hafızamızda yer edinmiştir. Zincirbozan, Newyork’ta Beş Minare, Kara Murat Moranın Ateşi, Devrimden Sonra, Hayat Devam Ediyor adlı yapımlarda yer almıştır. İki kez evlenmiş olan Suna Selen’in iki çocuğu vardır. İlk evliliğini Münir Özkul ile yapmıştır.

 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu