Kayıtdışı Dizisi İzleyici Tarafından Beğenildi Mi?

Karga Seven Pictures yapımcılığında yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu dizi Kayıtdışı 18 Eylül Pazartesi günü ekranlardaydı. Yeni sezonda Fox Tv’nin adından çokça söz ettiren dizisi tanıtım fragmanlarıyla seyirciyi heyecanlandırmıştı. Erken Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert’in başrol oyunculuğu yaptığı senaristliğini ise Şahin Altuğ ve Caner Güler gibi isimlerin yaptığı iddialı dizi yayın hayatına 18 Eylül itibariyle merhaba dedi. 

Oldukça güçlü oyuncu kadrosuna sahip olan dizi 18 Eylül 2017 tarihinde seyirciyle buluştu. Dizinin yayınlandığı günün Pazartesi olması nedeniyle diğer kanallardaki sevilen iddialı diziler ile yarışma durumunda kaldı. Pazartesi günü Star Tv’nin sevilen dizisi Söz yeni sezon yeni bölümüyle izleyici karşısındaydı. İki haftadır ekranlarda olan İsimsizler de epeyce bir fan kitlesine sahip. Atv’nin gençlik dizisi olan Kırgın Çiçekler de yeni sezonun ilk bölümüyle seyirciyle buluştu. Gerçekten her biri ayrı güzel ve iddialı olan pek çok dizi hafta başı olan pazartesi günü yayınlanarak gövde gösterisi yapmıştır. 18 Eylül Pazartesi günü ilk bölümü yayınlanan Kayıtdışı güçlü dizi rakipleri arasından sıyrılıp acaba reytinglerde kaçıncı sırada yer aldı? İşte detaylar…

Erken Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert’in başrol oyunculuğu yaptığı dizi Kayıtdışı güçlü kadrosundan ötürü başlamadan fragmanlarıyla bizleri etkiledi. Ancak ilk bölümüyle istenilen seviyede bir reytingi yakalayamadı. Zira Totalde altıncı sırada ve Ab grubunda da ikinci sırada yer aldı. Yayınlandığı gün ekranlarda pek çok iddialı dizi olmasına rağmen yine de güzel bir sıra olmasına rağmen reytinglerde Star Tv’de gerçek ekipmanlarla hazırlanan devlet destekli dizi Söz gibi dizilerle yarışma konusunda beklentiyi karşılayamadı. Bakalım Kayıtdışı 2. Bölümüyle reytinglerde tırmanışa geçip zirveye oturacak mı. 

Kayıtdışı Dizisi 2. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmamıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın