Oyuncu Kadrosu

Kayıtdışı Dizisinin Başlama Tarihi Belli Oldu

fox Tv ekranlarında yayınlanan Kayıt dışı dizinin konusu, Oyuncularını ve daha fazlasını bu başlık altında bulabilirsiniz.

Fox tv ekranlarında yayına girecek olan Kayıtdışı Dizisini Caner Güler’in yazdığı Senaryosunu Şahin Altuğ’un yaptığı güçlü oyuncu kadrosu ile şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Kayıtdışı dizisi kısaca konusu ise Erkan Petekkaya’nın hayat verdiği karakter bir istihbarat ajanıdır. Örgüt içerisine sızıp bu örgütü çökertmeye çalışacak heyecan ve aksiyon dolu bölümler ile karşımıza çıkacaktır.

Kayıt Dışı Karakterleri Kapak Resmi

Fox tv 2017-2018 yılında dizi sektöründe iddialı diziler ile karşımıza çıkıyor. Fox tv diğer kanallardaki diziler ile rekabet edebilmesi aynı zamanda dizinin başlangıç çekim ve montaj işlemleri nedeniyle ne zaman başlayalı merak konusu olmuştu. Bu belirsizlik ortadan kalkınca dizinin de yayına girme vakti de belli oldu. Kayıtdışı dizi fox tv ekranlarında 18 Eylül Pazartesi günü saat 20:00 da seyirci ile  buluşacak.

Kayıt dışı 18 Eylülde büyük bir heyecan ile başlasa da seyirciden istediği tepkiyi görememiştir. Dizi kısa süre içerisinde yayından kaldırılmıştır. dizinin bitme nedenlerini başka yazımızda detaylı bir şekilde anlattık ancak kısa özet geçersek, dizinin ilk başlama günü olarak yapılan günün belki de yanlış seçilmesi ayrıca bir çok yeni dizi ekrana gelmesi dizinin istediği gibi atağa kalkmasına engel oldu. Dizinin konusu ve çekimleri gerçekten kaliteli olmasına rağmen bazen bu işlerde şansında ön planda olduğunu bizlere göstermiş oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu