Oyuncu Kadrosu

Kefaret Ahmet Kimdir? Zeynep’in Eşi

Kefaret Ahmet kimdir, Kefaret Ahmet gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı soruları seyircinin merak ettikleri arasına girdi. İşte Kefaret Ahmet hakkında sorularınızın cevapları!

Yapımını 25 Film’in üstlendiği Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Kefaret dizisinde Ahmet, Nurgün Yeşilçay’ın canlandıracağı Zeynep karakterinin eşi olarak ekranlara gelecek. Dizinin ana karakterlerinden biri olan Ahmet dizide en çok konuşacağımız rollerden biri olacak. kefaret ahmet resmi

Ahmet İstanbul’da doğmuştur. Babası Ali Çınarlı Cerrahpaşa’da kardiyolog annesi Ayşe Çınarlı çocuk doktorudur. Ahmet her zaman çok başarılı bir öğrenci olmuştur hayatında da tek bir kez âşık olmuştur.

Zeynep’e bir görüşte vurulmuş, onu elde etmek için mücadele etmiş ve evlenmiştir. Bu yüzden ailesi ile ciddi çatışmaya girmiştir. Ahmet kariyerine tutku ile bağlanlamıştır.

Aile yaşamının rahatlığını ve Zeynep’in becerikliliğini cebine koymuş ve kariyerine asılmıştır. Sonrasında aileye çöken kara bulutla beraber ailesi dağılmıştır.

Zeynep ve Ahmet çiftinin biri kız biri erkek iki evladı da diziye damga vuracak.

Kefaret Ahmet Gerçek Adı Yaşı Bilgileri

Yurdaer Okur Kefaret Ahmet karakterine hayat vermektedir.

Yurdaer Okur Kimdir? Hangi Dizide Oynadı?

TRT 1 ekranlarının bir döneme damga vuran “Sakarya Fırat” dizisinde fenomen olan Yurdaer Okur 1974 doğumlu.yurdaer okur resmi

Rize’de dünyaya gelen oyuncu, Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü’nde eğitim almaya başlasa da bu bölümü bitirmek yerine oyunculuk konusunda eğitim almaya karar vermiştir.

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi’nde de yüksek lisansını tamamlamıştır. Diyarbakır Devlet Tiyatrosu, İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda görev yapmış olan oyuncu yönetmenlik tecrübesine de sahiptir.

Tümay Özokur Film Reklam cast ajansına bağlı olarak çalışan ünlü oyuncu “Ferhunde Hanımlar” dizisiyle dizi sektörüne merhaba demiştir.

“Köprü” dizisinde iki sezon rol almış olan başarılı oyuncu, Tekin karakteriyle hafızlara yer edinmiştir. TRT1’de ekranlara gelmiş olan “Sakarya Fırat” dizisinde dört sezon boyunca Kerküklü Süleyman rolünü canlandırmıştır.yurdaer okur resmi

“Karadayı” dizisinde Savcı Turgut rolüne hayat veren Okur, “Yeter” dizisinde Deniz Çakır ile başrolde yer almış ve Yekta Harmanlı karakterine hayat vermiştir. 

TRT 1 ekranlarında geçtiğimiz sezon izlediğimiz Aliya İzzetbegoviç’in hayatını konu alan “Aliya” dizisinde başrolde yer almış ve Aliya İzzetbegoviç’e hayat vermiştir.

Bu yıl “Keşif” adlı sinema filminde Bekir karakterine hayat veren oyuncu Show Tv’de Necati Şaşmaz’ın dizisi olan “Nöbet” dizisinde Binbaşı Barış karakteri ile ekranlara gelmiştir. “Diriliş Karatay” filminde yine Moğol Komutanına hayat veren oyuncu Kuruluş Osman dizisinde de Moğol Komutanı Balgay’a hayat vermiştir. Kefaret dizisinde Ahmet karakteriyle seyirciyle buluşmaktadır.

Kefaret Ahmet Meltem İle Evlenecek Mi?

Ahmet Meltem ile Zeynep’i aldatmıştır. Ancak Meltem onun için geçici bir hevestir. Meltem ise onu bırakmayacak ve sonunda evlenme konusunda ikna edecektir.

https://www.youtube.com/watch?v=Y9ZzeERyED4

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu