Oyuncu Kadrosu

Kefaret Arzu Kimdir? Remzi’nin Kız Kardeşi

Kefaret Arzu kimdir, Kefaret Arzu gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide ve filmde rol aldı sorularınızın yanıtlarını sizler için hazırladık.

Fox Tv ekranlarında 22 Kasım Pazar günü ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan Kefaret dizisinde Arzu dizinin ana karakterlerinden bir tanesi.

Arzu Remzi’nin kız kardeşi ve Elif’i büyüten kadındır. Küçük yaşta annesi başka adamla kaçmıştır. Babasının ise başı beladan hiç kurtulmamakta, hapse girip çıkmaktadır.kefaret arzu resmi

Arzu babasına taparcasına bağlıdır, onu her kaybettiğinde paramparça olur. Babası ona çok güzel mektuplar yazar ve kızına her zaman umut aşılar. Arzu ilgisiz babaannesi ve hep bir işler peşinde olan abisi yüzünden neredeyse kendi kendine büyür.

Kefaret dizisinde Arzu rolüyle izlediğimiz güzel oyuncu ise bakın kim çıktı!

Kefaret Arzu Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Mine Kılıç Kefaret dizisinde Arzu rolüne hayat vermektedir. Son olarak yine Fox Tv dizisi olan “Zümrüdüanka” dizisinde Fitnat karakterine hayat vermiştir.

Mayıs 1986 tarihinde Mersin’de hayata gözlerini açan Mine Kılıç, Boğa burcu’dur. Oyunculuk üzerine eğitimini “Şahika Tekand Stüdyodan” alan güzel oyuncu 2007 yılında yayınlanan “Oyun Bitti” dizisi ile ilk kez kamera karşısına çıktı.mine kilic resmi

2009 yılında “Büşra” adlı sinema filminde başrol oynadı. 2011 yılında “Al Yazmalım” dizisinde “Sibel” karakterini canlandırmıştı. 2013 yılında yayınlanan “Beni Böyle Sev” dizisindeki rolü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.mine kilic resmi

Yükselişini ise 2016 yılında yer aldığı biri dizi diğeri sinema filmi olan yapımlarla olmuştur. Bunlar “Bana Sevmeyi Anlat” Ezgi karakteri le yine aynı yıl “Durak” sinema filminde “Zeynep” rollerindeki performansı izleyenlerinin beğenisini toplamayı başardı.

Atv ekranlarında yayınlanmış olan “8. Gün” dizisinde rol alan güzel oyuncu “Zümrüdüanka” dizisindeki oyunculuğu ile de seyirciden tam not almıştır. Yeni sezonda “Kefaret” dizisinde rol alacak olan oyuncu dizide Arzu Kendir rolüne hayat vermektedir.

Kefaret Arzu Zeki’ye Aşık Mı?

Arzu, Zeki’ye aşıktır. Ona emanet edilen çocuğu da büyütmüştür. Ancak Arzu’nun sakladığı sırrı bilen henüz yoktur. Cansu’nun Elif olduğunu düşünen Zeki’nin içi rahattır.

https://www.youtube.com/watch?v=9_rJ-OzRNLY

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu