Oyuncu Kadrosu

Kefaret Avukat Berna Kimdir? Kırmızı Odadan Bomba Transfer

Kefaret Avukat Berna Kim? Hangi oyuncu hayat verecek? Kırmızı odada dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu Fox TV2nin sevilen dizisine Avukat Berna karakteri ile dahil oldu. Haberin detaylar yazının devamında sizleri bekliyor.

Bitti bitecek, final yaptı yapacak denilen Kefaret dizisinde taze kan. Baş rollerinde Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur’un yer aldığı KEFARET OYUNCULARI arasına Avukat Berna karakteri dahil olacak.

Zeynep kendi kızı zannettiği Sude’nin gerçekten kendi kızı olmadığını, Ahmet’in yaptığı DNA testi ile ortaya çıktıktan sonra Zeynep kendi öz kızının peşine düşecek. Kendi kızı Cansu’yu bir çiftlikte bulan Zeynep onu bu zaman kadar yetiştiren aileden istese de aile Cansu’yu vermek istemeyince Zeynep aileye dava açmak zorunda kalacak.

Zeynep’in evlat hasretini bitecek olan Avukat Berna Zeynep’in bu mücadelesin de en yakın arkadaşı olacak. Cansu’yu bu zaman kadar yetiştiren aile Cansu’yu vermek istemediği için Zeynep onu hukuki yollardan velayeti alabilmek için uzun ve zahmetli bir süreç geçirecek. Bu yolda ona en büyük desteği Kefaret dizisi Berna karakteri verecek.

Kefaret Avukat Berna Kimdir

Kefaret Avukat Berna - (Cemre Melis Çınar)

Fox TV’nin yeni dizisi olan Kefaret dizisine Avukat Berna karakteri ile dahil olan oyuncunun gerçek ismi Cemre Melis Çınar. En son TV8 ekranlarında Kırmızı oda dizisinde Ayla’nın annesi Süreyya karakteri ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu Act Management oyuncusudur.

Cemre Melis Çınar Kimdir?

En son Kırmızı oda dizisinde rol alan Cemre Melis Çınar; 13 Mayıs 1991 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Şu an 30 yaşındadır. Marmara Üniversitesi Televizyon Bölümünden mezun olmuştur.

Kefaret Berna kim - (Cemre Melis Çınar)

Sadece oyunculuk üzerine değil dans konusunda da eğitim alan Cemre Melis Çınar “Arka Sokaklar”, “Hazine”, “Kaçak gelinler”, “Cenaze İşleri”, “Bir Umut Yeter” adlı yapımlarda rol almıştır.

Kefaret Berna (Cemre Melis Çınar) Dizileri ve Filmleri

En son Kırmızı Oda dizisinde rol ana genç oyuncunun bu zaman kadar rol aldığı dizi ve filmler alt kısımda verilmiştir.

  • Kefaret -2021
  • Kırmızı Oda – 2020
  • Yaralı Kuşlar (Melis) – 2019
  • İçimdeki Hazine (Sema) – 2018
  • Yeni Dalga – 2018
  • Cenaze İşleri – 2017
  • Elif (Arzu) – 2014 / 2015

Son zamanlarda önemli projeler de adını duyurmayı başaran genç oyuncu Cemre Melis Çınar Kefaret Avukat Berna karakteri ile kendisini bu sezon sonunda kadar izleyeceğiz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu