Kim Kimdir

Kefaret Can Kimdir? Ahmet’in Oğlu

Kefaret Can kimdir, Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kefaret dizisinde Can’ın gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları sizlerle!

Pazar günü saat 20:00’da yeni bölümleriyle ekranlara gelen Kefaret dizisinde Can, Zeynep ve Ahmet’in oğludur. Kardeşinin kaybolması konusunda kendini suçlu hisseden Cani, kayıplara karışınca ortalık karışır.kefaret can resmi

Zeynep, Meltem’i karşısına alıp hani oğluma annelik ediyordun diye hesap sorar. Meltem kendini savunurken Zeynep’i tek derdi oğlunun iyi olmasıdır ancak Ahmet de Zeynep’e kızıp intihara teşebbüs etmesi sonrasında bunların yaşandığını söyler.

Kefaret Can Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Göktan Oktay Göktepe Kefaret Can karakterine hayat vermektedir. Başarılı oyuncu Hande Aytar Cast Ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. 16 Eylül 2004 tarihinde dünyaya gelen oyuncu İstanbul doğumludur. goktan oktay goztepe resmi

171-15 cm boyunda olan oyuncu, 61-65 kg ağırlığındadır. Futbol konusunda yetenekli olan oyuncu, İngilizce bilmektedir. İlk rol aldığı dizi olan Kefaret dizisiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncu, dizide Ahmet ve Zeynep’in oğlu Can karakterine hayat vermektedir.

Göktan Oktay Göktepe Dizileri ve Filmleri

  • Kefaret (Can) – 2020

Göktan Oktay Göktepe Kaç Yaşında? (Kefaret Can)

16 yaşındadır.

Kefaret Can Annesini Affedecek Mi?

Can kızını aramak için evi terk eden annesi Zeynep’e kızgındır. Zeynep’in iyilik dolu anne yüreğini o da görüp annesini affeder.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu