Kim Kimdir

Kefaret Cansu Kimdir? Arzu’nun Kızı Mı?

Kefaret Cansu kimdir, Kefaret Cansu gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Fox Tv ekranlarının Pazar günü ekranlara gelen dizisi Kefaret dizisinde Cansu, yıllar önce Arzu’nun yanına getirilmiştir. Arzu onu kızı gibi görmüş ve büyütmüştür. Bu süreçte Mehmet de ona babalık etmiştir.kefaret cansu resmi

Cansu hayatla ilgili gerçekleri Mehmet’ten dinlerken pürdikkat dinler. Mehmet öylesine güzel anlatır ki her şeyi Cansu de güzelce dinler. Arzu disiplin merkezi iken Mehmet de Cansu’yu biraz da olsun şımartmak ister.

Kefaret Cansu Zeynep’in Kızı Mı?

Cansu, Arzu tarafından büyütülmüştür. Arzu hayatının anlamı olarak gördüğü Cansu’ya bağlanırken Zeynep de kızını bulma derdindedir. Zeynep’in aradığı kızı Cansu olabilir mi soruları gelse de bu sorunun cevabı net değil.

Kefaret Cansu Gerçek Adı Dizileri

Bahar Ece Yılmaz Kefaret dizisinde Cansu karakterine hayat vermektedir. 9 yaşında olan oyuncu IMC Ajans oyuncusudur.bahar ece yilmaz resmi

124 cm boyunda, 24 kg ağırlığında olan Bahar Ece Yılmaz daha önce “Özdilek”, “Defacto” katalog çekimlerinde rol almıştır. “HP Smart Tank” reklma filminde yer almıştır. İlk rol aldığı dizisi Kefaret dizisidir.

Bahar Ece Yılmaz Dizileri

  • Kefaret (Cansu) – 2020

Bahar Ece Yılmaz Kaç Yaşında? (Kefaret Cansu)

Başarılı oyuncu 9 yaşındadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu