Oyuncu Kadrosu

Kefaret Dizisi Metin Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Kefaret Dizisi Metin karakteri yakın zamanda kadroya dahil oldu. Bu yazımızda Kefaret Metin karakteri ile Fox TV ekranlarında yer alacak olan oyuncu ve bilgilerini bulabilirsiniz.

Fox TV ekranlarında her Pazar yayınlanan Nurgül Yeşilçay, Yurdaer Okur’un baş rollerinde yer aldığı dizide kızını yıllardır arayan bir anne ve aynı anne en yakın arkadaşı ile kocasının kendisini aldattığını öğrenmesi ile hayatı alt üst olur. Onu bu çıkmazdan polis olan Sinan’ın yardımları ayakta tutar. Sinan sırıl sıklam Zeynep’e aşık olduğu için kızını bulmaya söz verir. İkili arasında ki bu yakınlaşma her gün aşka dönüşür.

Kefaret Metin kim (Hakan Aydın) Resmi
Kefaret Metin Resmi

Sinan Zeynep’in kızı bulabilmek için mesleğinden bile olsa da Sinan bundan azla vaz geçmez. Zeynep ise kendisi gibi kızını bulmak için her şeyi göze alan Sinan’a aşık olur. Bu arada Zeynep’in eski kocası Sinan ile Zeynep’in birlikteliğini duyunca sinirden deliye döner. Bir anda Zeynep, doktorun gözünde vaz geçilmez bir kadın haline gelir.

Hikaye bu senaryo çerçevesinde ilerlerken Kefaret Oyuncuları arasında yeni bir isim dahil oldu. Kefaret dizisi Metin karakteri ile kendisini izleyeceğimiz başaralı oyuncu ve bilgileri alt kısımda sizleri bekliyor.

Kefaret Dizisi Metin Kimdir

En son ATV ekranlarında yayınlan ve dizide Bahar Sincanlı’nın yakın koruması olarka görev olan başarılı oyuncu Kefaret dizisi Metin karakteri ile Fox TV ekranların da yer alan oyuncunun gerçek adı Hakan Aydın’dır. B & C Management oyuncusu olan Hakan Aydın, görüntü yönetmeni aynı zaman da sanat yönetmeni de yapmaktadır.

Kefaret Dizisi Metin kimdir (Hakan Aydın) Resmi
Kefaret Dizisi Metin Resmi

İlk defa kamera karşısında 2017 yılında “Sıfır bir” dizisi ile kamera karşısında Samet karakteri ile geçen Hakan aydın ilk dizisinde adeta yıldızı parlamış, dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Aslen Adanalı olan Aysın Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Orhan rolü ile dünya çapında tanınan bir oyuncu haline gelmiştir. Bu zaman kadar canlandırdığı karakterlerin neredeyse tamamına yakını kötü karakter olmasında dolayı Hakan kötü karakterleri başarı işle canlandırmaktadır.

Hakan Aydın Dizileri & Filmleri (Kefaret Metin)

  • Kefaret (Metin) 2021
  • EDHO (Orhan) – 2020
  • Sokağın Çocukları (Yılmaz) – 2020
  • Osmanlı: İmparatorluğun Yükselişi – 2020
  • I Am You! – 2019
  • Misafir – 2018
  • Sıfır Bir (Samet Hanoğlu) – 2017 / 2020

Hakan Aydın Kefaret dizisi Metin karakterini bu sezon sonuna kadar devam ettirmesi bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu