Haberler

Kefaret Dizisi Yakında Başlayacak

Star TV ekranlarında çok yakında izleyiciyle buluşacak olan bir Kore dizisi olan Two Weeks adlı yapıtın Türkçe uyarlaması Kefaret, acı dolu olayları seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor.

“Kefaret ” Dizisinin Konusu

Işlemedigi bir cinayet olayının tam göbeğinde yer alan zanlı gözüyle bakılan ve bu nedenle de kaçmak zorunda kalan bir adam.

Kaçak yaşamı sürerken varlığını öğrendiği lösemi olan minicik bir kızı. Lösemi gibi illet bir hastalığa tutulmuş evladını kurtarma ve kendi hayatını düşünüp gizlenme arasında sıkışıp kalmış bir baba.

Babalık görevi ve kaçması gereken kaderi arasında kalmış, kaderi zorluklarla dolu olan babanın kızı için verdiği iki haftalık bir mücadele.

Kefaret Dizisi Oyuncuları

Kadir Doğulu

1982 senesinde dünyaya gelen ünlü oyuncu 2016 yılında Neslihan Atagül ile evlenmiştir. 1,82 boyunda olan Kadir Doğulu daha önce Bana Sevmeyi Anlat dizisinde başrol oyuncusu olarak adından söz ettirmişti.

kadir doğulu resmi 1

Bir kıyı şehri olan Mersin’de dünyaya gelen oyuncu, işçi emeklisi bir baba ve ev hanımı bir annenin dört çocuğundan biridir. Çok ufak yaşlarda çalışma hayatına atılan Doğulu, 2000 senesinde İstanbul’a gelerek hayatında yeni bir sayfa açmıştır. kadir doğulu ve eşi resmi

Abisi vasıtasıyla Hande Yener ile tanışan Doğulu, bir süre sonra ondan hoşlanmaya başladı. İlgi konusunda Hande Yener’den karşılık bulan Doğulu, onun menajerliğini de üstlendi. Ancak ilerleyen zamanlarda ayrılan ünlü oyuncu, geçen sene 8 Temmuz’da kendisi de oyunculuk yapan Neslihan Atagül ile dünya evine girmiştir. Oldukça çalışkan ve hırslı olan Doğulu, diğer ünlü şarkıcıların da menajerliğini yapmaktadır. kadir doğulu resmi

Dizi sektörüne ise 2010 yılında televizyon ekranlarında olan Küçük Sırlar isimli diziyle giren oyuncu ilk dizisinde dahi başrol oyuncularından birinin canlandırarak bir başarıya daha imza attı. Yemek yapma konusunda çok ilgili olan Doğulu oyunculuğun dışında Okan Üniversitesi Gastronomi bölümünde de eğitim almaktadır. Takdire şayan bir çalışkanlığa sahip olan Doğulu, Pis Yedili adlı dizide de başrol oyuncu kadrosunda yer almıştır.Fatih Harbiye dizisinde ise Macit karakterine hayat verdi. 2015 senesinde Sevdam Alabora adlı dizide de yer alan Kadir Doğulu bu dizide de başrol oyuncu kadrosunda. 

Mustafa Uğurlumustafa uğurlu resmi

1955 yılında Karaman’da dünyaya gelen başarılı oyuncunun abisi de kendisi gibi oyuncu olan Ahmet Uğurlu’dur. Babasının işi gereği Bursa’ya yerleşen Uğurlu, eğitimini de burada tamamlamıştır. 1993 senesinde Rıza Beyler isimli dizisinde oynayan oyuncu, 1997 senesinde ise bir sinema filmi olan Ağır Roman’da adından söz ettirmiştir.  1999 senesinde Asansör filmindeki başarısı takdire şayan olan oyuncu, 2015’te Milat dizisinde rol almıştır. Rüzgarın Hatıraları, Uzaklarda Arama adlı fimlerde rol alan oyuncu en son olarak İçerde dizisindeki usta oyunculuğu ile bir başarıya daha imza atmıştır.

Melisa Sözenmelisa sözen resmi

1985 senesinde güzel şehir İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, çok küçük yaşlarda bu sektöre yöneldi. 1999 yılında Kadınlar Kulübü adlı yapıtta yer alan başarılı oyuncu, 2001’de Bana Şans Dile filmiyle adından söz ettirmiştir. Ancak güzel oyuncunun en çok bilindiği yapıt ise Çemberimde Gül Oya olmuştur. Cenneti Beklerken, Casusu Kızlar Her Şey Nasıl Başladı? filmlerde Muhteşem Yüzyıl, Reis, Şubat adlı dizilerde rol alan oyuncu, bu dizide de başrol kadın oyuncuyu canlandıracak.kefaret dizisi resmi

Başrol oyuncusu kadrosunda ekranların başarılı oyuncularından Kadir Doğulu , Mustafa Uğurlu ve Melisa Sözen olan dizi “Kefaret” Star tv’nin fenomen dizilerinden biri olmaya aday.kefaret resmiGerek konusuyla gerekse  adından söz ettirecek karakterle reytinglerde de üst sıralarda olması beklenen bir dizi olan “Kefaret” izleyiciyi derinden etkileyecek bir konuya sahip. İşte merak edilen, yakında Star tv de ekranlarda olacak olan kefaretin konusu ve oyuncu kadrosu.

Dizinin adı sonradan Babamın Günahları şeklinde değişmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu