Kim Kimdir

Kefaret Gürbüz Müdür Kimdir? Gerçek Adı

Kefaret Gürbüz Müdür kimdir, Kefaret Gürbüz Müdür gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Fox Tv ekranlarında yayınlanan 25 Film imzalı kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur, Özge Özacar’ın olduğu Kefaret dizisinde Gürbüz Ayaz, Sinan’ın üssüdür. Gürbüz Müdür, Zeynep’in kaybolan kızı konusunda araştırma yapan Sinan’a bu işten çekilmesini söyler.eray eserol resmi

Sinan’ın Zeynep’ten hoşlandığını ima eden üstüne bir de Zeynep için taş gibi ifadesini kullanan Gürbüz Müdür, Sinan’ı iyice sinirlendirir. Sinan öfkeyle Gürbüz Müdüre saldırınca ikiliyi zor ayırırlar. Bu olayın ardından Sinan polislikten atılır.

Kefaret Gürbüz Amir Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Eray Eserol Kefaret dizisinde Gürbüz Amir rolüne hayat vermektedir. Sinan’ın amiri olan Gürbüz rolüyle izlediğimiz Eray Eserol, Mu Menajerlik oyuncusudur.kefaret gurbuz amir kimdir resmi

1967 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncu “Behzat Ç.” dizisinde Tahsin Müdür rolüyle hafızalara yer etmiştir. Yönetmen, çevirmen olarak da tanınan Eserol, Ankara Devlet Tiyatrosu sanatçısıdır.

Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nde oyunculuk dersleri veren oyuncu, Kefaret dizisiyle kariyerine devam etmektedir. Dizide Gürbüz karakterine hayat vermektedir.

Eray Eserol Dizileri ve Filmleri (Kefaret Dizisi Gürbüz)

  • Kefaret (Gürbüz) – 2020
  • Behzat Ç. : Bir Ankara Polisiyesi (Tahsin Müdür) – 2019
  • Behzat Ç.: Ankara Yanıyor (Tahsin) – 2013
  • Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm (Tahsin) – 2011

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu