Dizi Haberi

Kefaret Hangi Kitaptan Uyarlama? Kitap Detayları

Kefaret Dizisi Hangi Kitaptan Uyarlandı?

Fox Tv ekranlarında 22 Kasım Pazar günü ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan Kefaret dizisi hakkında merak edilen bir soruda “Kefaret hangi kitaptan uyarlama?” sorusu oldu. İşte merak edilen bu sorunun yanıtı ve kitap hakkında küçük detaylar!

Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur’un başrolünde yer aldığı Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Kefaret dizisinde Müzik Öğretmeni olan Zeynep ve onunla evli olan Doktor Ahmet’in bir kasabaya taşınması sonrasında yaşadığı zor anlar konu alınmakta. kefaret dizisi oyunculari resmi

Zülfü Livaneli’nin “Konstantiniyye Oteli” kitabından uyarlanmış olan Kefaret dizisi yeni sezonda adını sıkça duyacağımız dizilerden bir tanesi olmaya aday.kefaret hangi kitaptan uyarlama resmi 2

Peki kitapta ne anlatılıyor diye merak edenler için kitap hakkında kısa bir tanıtım yapmakta fayda var. Eski bir Bizans Sarayının kalıntıları üzerine inşa edilmiş olan otelin açılışıyla başlar hikaye. Otelin açılışına pek çok ünlü isim katılır.

Kitap kısa kısa hikayelerden oluşmakta. Akıcı diliyle dikkat çeken Zülfü Livaneli’nin kaleme aldığı “Konstantiniyye Oteli” kitabı 500 sayfadan oluşmaktadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu