Kim Kimdir

Kefaret Melis Kimdir? Can’ın Sevdiği

Kefaret Melis kimdir, Kefaret Melis gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi yapımlarda rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Fox Tv ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan 25 Film imzalı Kefaret dizisinde Melis, Can’ın arkadaşıdır. Can Melis’ten hoşlanmaktadır ve zorda kalınca hemen Melislerin evine gelmektedir. Can’ın babası ile Melis’in babası da arkadaş olunca Can çekinmeden gidip gelir.

Kefaret Melis Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Senay Dede Kefaret dizisinde Melis karakterine hayat vermektedir. Yusuf Güney Gün Ajansına bağlı olarak çalışan oyuncu Kefaret dizisiyle kariyerine devam etmektedir.kefaret melis resmi

Daha önce katalog çekimlerinde yer alan oyuncu, 20 Ağustos 2005 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslan burcu olan oyuncu, karate konusunda oldukça iyidir. senay dede resmi

Annesinin adı Tuğba Dede olan oyuncu, 2017 yılında “Ölene Kadar” dizisiyle ilk kez kamera karşısına geçmiştir. “Bizim İçin Şampiyon” adlı sinema filmiyle ilk kez bir filmde rol almış olan oyuncunun rol aldığı bir diğer dizi “Şahin Tepesi” adlı dizidir.

Senay Dede Dizileri ve Filmleri (Kefaret Melis)

  • Kefaret (Melis) – 2020
  • Şahin Tepesi – 2018
  • Bizim İçin Şampiyon (Lale) – 2018
  • Ölene Kadar (Ayşe) – 2017

Senay Dede Kaç Yaşında? (Kefaret Melis)

15 yaşındadır.

Kefaret Melis Can’dan Ayrılacak Mı?

Melis, Can’ın okul arkadaşıdır. Her ne kadar dillendirmeseler de birbirlerine aşıktır. Can sıkıntılı bir dönemden geçen Can’ı yalnız bırakmak istemez.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu