Kim Kimdir

Kefaret Melisin Babası Okan Bakın Kim!

Kefaret Melisin Babası Okan kimdir, Kefaret Melisin Babası Okan gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtlarını sizler için araştırdık. İşte o isim ve hakkında merak edilen detaylar!

Fox Tv ekranlarında her Pazar yayınlanan Kefaret dizisinde Okan, Can’ın sınıf arkadaşı olan Melis’in babasıdır. Kızını tek başına büyüten bir baba olan Okan, Can’ın ihmal edilmesine öfkelenmektedir. Ne annesi ne de babası Can ile ilgilenmeyi bırakmıştır.kefaret melisin babasi okan resmi

Bu durumda en mağdur olan kişi olan Can da sürekli evden kaçmakta ve Melislerin evine gelir. Okan onun gelmesinden rahatsız olmasa da kızının bu gelip gitmelerden etkilenmesine dikkat eder.

Can’ı babasına teslim etmeye karar verdiğinde Ahmet kaçırılınca Can yine Okanların evinde kalmak zorunda kalır. Ahmet ve Zeynep arasındaki olumsuz gelişmeler nedeniyle Okan’ın ailesi de etkilenen taraflardan biri olur. Bakın Kefaret Melisin Babası Okan rolüne hayat veren kişi kim!

Kefaret Melisin Babası Okan Gerçek Adı Dizileri

İlker Yiğen Kefaret dizisinde Melisin Babası Okan rolüne hayat vermektedir. Arzu Gamze Menajerlik oyuncusu 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. ilker yigen resmi

Çağdaş Yaşmı Destekleme Derneği’nde tiyatro eğitimi almıştır. “Aslı ile Kerem” dizisiyle ilk kez kamera karşısına geçen oyuncu, “Analar ve Anneler” dizisinde de rol almıştır.

“Arka Sokaklar” dizisinde Yavuz karakterine hayat vermiş olan Yiğen, “Şenlikname: Bir İstanbul Masalı” adlı filmde Selim karakterine hayat vermiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu